Кафедра іноземних мов запрошує усіх бажаючих на навчання
Навчання на кафедрі іноземних мов - це завжди позитивні емоції
Студенти кафедри іноземних мов Сумського державного університету

Заступниця декана з міжнародної діяльності ІФСК доцентка кафедри іноземних мов та лінгводидактики відвідала тиждень мобільності співробітників у рамках програми Erasmus+ з змішаної мобільності в Анатолійському університеті, м. Ескішехір, Туреччина

18 травня 2024
Мені випала неймовірна можливість взяти участь у Другому міжнародному тижні мобільності співробітників у рамках програми Erasmus+ з змішаної мобільності в Анатолійському університеті, Туреччина, з 6 по 10 травня 2024 року. Цей досвід не тільки підвищив мої професійні навички у сфері інтернаціоналізації, що відповідає моїм обов’язкам як заступника декана з міжнародної діяльності, але й дозволив зануритися в автентичну турецьку культуру та поспілкуватися з людьми з різних країн. П’ять днів мобільності були насичені інтенсивним тренінгом, гармонійно поєднаним з унікальним спілкуванням з колегами з Анатолійськоuj університетe та інших університетів-учасників. Країни, представлені протягом цього тижня, були Польща, Боснія і Герцеговина, Косово, Йорданія, Туреччина, Марокко, Болгарія та Палестина. Ця унікальна академічна команда шліфувала свою єдність та підтримку не лише на тренінгових сесіях, але й через спільні презентації, екскурсії по чудовій частині міста Одунпазари, дослідження стародавньої історії цієї території, підйоми на скелі у Фригійській долині та відвідування старовинних мечетей та музеїв, присвячених дереву, склу та мистецтвам. Команда була активно залучена до зміцнення міжнародних зв’язків і побудови академічних та культурних перспектив для співпраці. Ми також підтримували один одного в захоплюючій Турецькій кулінарній майстерні, де кожен відчув себе успішним учасником відомої програми "Майстер-шеф" і навчився готувати відому турецьку піде.

Підсумкове засідання English Speaking Club: студентські досягнення та наукові дискусії в онлайн-форматі

17 травня 2024
16 травня 2024 року відбулося підсумкове засідання студентського наукового об’єднання «English speaking club: Start2Talk» під керівництвом викладачів кафедри іноземних мов та лінгводидактики Наталії Симоненко та Лариси Отрощенко. Засідання проходило в онлайн форматі на платформі Google Meet.Під час засідання студенти демонстрували заздалегідь підготовлені презентації, задавали цікаві питання один одному, дискутували, висловлювали власні погляди та позиції. Пройшла жвава й цікава дискусія на теми, пов’язані із значущими винаходами людства, корисними порадами стосовно вивчення англійської мови, талановитими особистостями тощо.

Міжнародне підвищення кваліфікації: BUP (Baltic University Programme)

15 травня 2024
Протягом весняного семестру 2024 року старший викладач кафедри іноземних мов та лінгводидактики Тетяна Плохута взяла участь у програмі міжнародного підвищення кваліфікації Балтійського університету. Учасники програми з 10 країн були активно залучені до тематичних досліджень та дискусій для покращення своїх знань та обміну досвідом в супервізії (сo-supervision) аспірантів. Серія семінарів включала наступні сесії: Supervisor collegia across borders - the role of supervisor collegia in interdisciplinary and intercultural collaborations. Led by Uppsala University. The relationship (doctoral) student-supervisor. Led by Uppsala University. Productive learning. Led by Tallinn University. AI in postgraduate education. Led by Uppsala University. Co-supervision. Led by the Swedish University of Agricultural Sciences (SLU).

Пам'ять жива: вшанування героїв у День пам'яті та примирення

08 травня 2024
Сьогодні, 8 травня, у цей день важливий і священний для нас усіх, ми згадуємо тих, хто віддав своє життя на вівтар свободи, тих, хто не повернувся з поля бою, залишивши в серцях своїх близьких невимовний біль. В ці важкі часи, коли загроза для нашої рідної Батьківщини знову наступає, наша пам'ять про тих, хто віддав своє життя за незалежність та мир, набуває особливого значення. Нехай їхні подвиги завжди будуть для нас великим натхненням і підтримкою у важкі часи. З Днем пам'яті та примирення! Нехай мир і злагода будуть завжди нашими провідними зірками у складні часи!

З Воскресінням Христовим!

04 травня 2024
Шановні колеги, співробітники та студенти СумДУ!  Щиро вітаємо зі світлим і благодатним святом Великодня! Нехай цей день принесе вам радість, надію, тепло душі, любові та гармонії. Хай кожен з вас знайде світло і тепло у серці, а спільні зусилля принесуть лише успіх та досягнення. Бажаємо вам натхнення у всіх починаннях та незгасної енергії у досягненні нових висот. Нехай це свято принесе вам не лише радість від зустрічі з рідними та близькими, але й сили та енергії на подальші звершення.У цей світлий Великдень бажаємо миру, злагоди та гармонії в особистому житті та професійній діяльності.Кафедра іноземних мов та лінгводидактики

Успішне завершення курсу підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови в Сумському державному університеті: погляд учасників

02 травня 2024
Учасники нещодавно завершеного курсу підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови, організованого Сумським державним університетом спільно з професором Коледжу Нью Джерсі, Стюартом Керроллом, поділилися своїми враженнями та висловили позитивні відгуки. Результати нещодавнього опитування свідчать про надзвичайно високий рівень задоволення учасників. Під час аналізу та оцінки курсу віртуальних викладачів англійської мови в Сумському державному університеті були виявлені вражаючі результати.Більшість учасників (70%) зазначили, що курс перевищив їх очікування, а всі респонденти (100%) підтвердили, що здобули величезну кількість корисних знань. Навіть ті, хто вважав курс легким, визнавали його відповідну складність, що свідчить про гарний баланс між зручністю та інтенсивністю навчання. Курс привертав увагу особливо через можливість спілкування з колегами та інструктором, якісний професійний матеріал та захоплюючий формат.Згідно з опитуванням, більшість учасників відчули глибокий зв'язок зі спільнотою та активно співпрацювали в навчальному середовищі. Результати також свідчать про готовність учасників поділитися своїм досвідом та знаннями з майбутніми поколіннями.Усі респонденти (100%) з великим задоволенням рекомендували Сумський державний університет як освітній заклад, що виділяється своїми сучасними підходами до навчання.

31 березня 2021 року відбулася ХV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та викладачів “To Make the World Smarter and Safer” Лінгвістичного навчально-методичного центру кафедри іноземних мов Сумського державного університету. Мета конференції: формування у студентів позитивної мотивації до вивчення іноземних мов; розвиток навичок науково-пошукових досліджень студентів та аспірантів; вдосконалення вміння презентувати матеріали іноземною мовою; розвиток комунікативних навичок учасників конференції іноземною мовою із залученням широкого загалу учасників до дискусійних форм роботи з активним використанням іноземних мов; підготовка до участі у міжнародних конференціях; обмін досвідом проведення подібних заходів лінгвістичними центрами України. В роботі конференції взяли участь студенти та викладачі СумДУ: ф-т ІФСК, ЕЛІТ, Медичний Інститут, Навчально-Науковий Інститут бізнесу, економіки та менеджменту, а також студенти Метрополітного Університету м. Прага.Конференція була відкрита вступним словом голови організаційного комітету Золотової С. Г., регламент оголошено співзасновником заходу Міхно С.В. Пленарне засідання було розпочато з привітання проректора з наукової роботи, професора, доктора фіз.-мат. наук Чорноуса А. М., декана факультету ІФСК, канд. філол. наук, доц. кафедри журналістики та філології Сушкової О. М. та докт. філол. наук, доц., завідувача кафедри іноземних мов СумДУ Таценко Н. В., які відмітили унікальність конференції ЛНМЦ та наголосили на важливості залучення студентської молоді до наукової діяльності.Робота конференції проходила у формі засідань секцій за такими напрямами: «Інновації в медицині і сучасне життя» (модератор Міхно С.В.); «Міжкультурна комунікація як інструмент взаєморозуміння у національному розмаїтті сучасного світу. Журналістика та мультимедійні технології» (модератор Гладченко О. Р.); «Досягнення в області високих технологій для покращення життя у сучасному світі. Сучасне обладнання та прилади, що забезпечують високі життєві стандарти» (модератор Золотова С. Г.).

На конференції було заслухано 18 тематичних доповідей, тематика яких торкнулася широкого спектру проблем.

В секції «Інновації в медицині і сучасне життя» були заслухані доповіді студентів, яких підготували викладачі Міхно С. В., Курочкіна В. С., та Гладченко О. Р. В секції «Міжкультурна комунікація як інструмент взаєморозуміння у національному розмаїтті сучасного світу. Журналістика та мультимедійні технології» відмітились студенти Таценко Н. В., Ущаповської І. В., Овсянко О. Л., Золотової С. Г. та Подолкової С. В. В секції «Досягнення в області високих технологій для покращення життя у сучасному світі. Сучасне обладнання та прилади, що забезпечують високі життєві стандарти» з доповідями виступили студенти таких викладачів: Муліної Н. І., Курочкіної В. С., Дядечко А.М., Золотової С. Г. та Гладченко О.Р.

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ

Середа, 31 березня 2021 р.

12.45 -13.00 – реєстрація учасників  https://meet.google.com/pvn-anfy-jun  

13.00 -13.20 – привітання від організаторів

13.20 -14.00 – робота в секціях, виступи з повідомленнями

14.00 -14.15 – підведення підсумків конференції

Форма проведення конференції – дистанційна

Модератори секцій:

Секція 1 – Міхно С. В. «Інновації в медицині і сучасне життя»

Секція 2 – Гладченко О. «Міжкультурна комунікація як інструмент взаєморозуміння у національному розмаїтті сучасного світу. Журналістика та мультимедійні технології»

Секція 3 – Золотова С. «Досягнення в області високих технологій для покращення життя у сучасному світі. Сучасне обладнання та прилади, що забезпечують високі життєві стандарти»


Робота в секціях

I. Міхно С. В. https://meet.google.com/odb-xuwf-ffa
   Інновації в медицині і сучасне життя.

  1. Глеба Денис “ Scaffolding as a Teaching Strategy” IN-02
  2. Сумцова Катя МЦм-803 “ The Role of Instinct in the Medical Field”
  3. Шульга Анастасія МЦм-806 “ Virus Identification”
  4. Соловей Євген ІН-01 “Machine learning in Medicine”
  5. Ушкалова Євгенія   ІН-02 “Social Work as a Vocation”
  6. Подоляк Ангеліна ІН-02 “Alternative Current”

 

II. Гладченко О. Р. https://meet.google.com/vwr-zxqp-qqm
    Міжкультурна комунікація як інструмент взаєморозуміння у національному розмаїтті сучасного світу.
    Журналістика та мультимедійні технології.

  1. Шеденко Зореслава Жт-81 "Journalistic Standards in Ukraine and the USA" 
  2. Павлів Олександра ПР-01 “Understanding without sounds”
  3. Чорнобук Каріна ЖТ-81 «The Violation of the Tolerance Principles in Journalism»
  4. Молодика Аліна ПРм-01 «Problem-Based Tasks at the Lessons of Foreign Language»
  5. Дубович Роман M-82an/3u-9 “The Importance of Studying Foregn Languages in Modern World”
  6. Король Артем ЖТ-01 “Image Characteristics of Ukrainian Football Players in the Materials of the British Internet Media”

    

 III. Золотова С. Г. https://meet.google.com/pvn-anfy-jun  
      Досягнення в області високих технологій для покращення життя у
      сучасному світі. Сучасне обладнання та прилади, що забезпечують високі життєві стандарти.  

  1. Аксючиц Aліна ІТ-01 “TECH names: Do we know them?”
  2. Топоров Андрій ІН-01 “Quantum Computers”
  3. Сизик Аліна ІН – 81 “Virtual laboratories in today’s education”
  4. Сокрута Анастасія ІТ-81   “Modern Technologies save Environment for Future Generations”
  5. Євлаш Марія IN-02  “Verification in our life”
  6. Кудрявцев Антон IН-61 “Doca – application for word analysis”

 

 

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,

Головний корпус (Г1202)

Телефон: (0542) 68-77-87

E-mail: [email protected]

Web: https://kim.sumdu.edu.ua/uk/

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту кафедри іноземних мов та лінгводидактики посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.