19 травня 2022

На факультеті ІФСК цього року відкривається нова спеціальність
«Середня освіта» за освітньою програмою «
Англійська мова і література»!

Програма передбачає підготовку кваліфікованого конкурентоздатного фахівця – вчителя іноземних мов і літератур за освітнім ступенем «бакалавр».

Викладачі спеціальності робитимуть акцент на отриманні практичних навичок та професійному самовдосконаленні в умовах сучасних викликів освітньої галузі, розвитку творчої педагогічної діяльності.

Студенти вивчатимуть англійську та німецьку мови і літератури, опанують новітні технології навчання, концептуальні методи педагогіки, психології та лінгвістики, а також отримають можливість проходження педагогічної практики в закладах загальної та спеціалізованої середньої освіти,.

Можливості працевлаштування: вчитель англійської та німецької мови і літератури, методист, методист позашкільного закладу, філолог, асистент вчителя.

Крім того випускники спеціальності зможуть продовжити навчання та отримати магістерський рівень вищої освіти, тобто набути кваліфікації зa іншими освітньо-професійними програмами в мeжax основної та додаткових предметних галузей в системі післядипломної освіти.

За додатковою інформацією звертайтеся за ТЕЛ. (0542) 68-77-87,

Адреса кафедри іноземних мов:
м . Суми , вул . Римського - Корсакова 2 , Головний корпус (Г 1202)

Підписуйтесь на нас: