Коробова Юлія Володимирівна – старший викладач кафедри іноземних мов та лінгводидактики Сумського державного університету, кандидат педагогічних наук, спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання (германські мови).

Члени робочої проєктної групи:

Гнаповська Людмила Вадимівна – доцент кафедри іноземних мов та лінгводидактики Сумського державного університету, кандидат філологічних наук, спеціальність 10.02.04 – германські мови;

Міхно Світлана Василівна – старший викладач кафедри іноземних мов та лінгводидактики Сумського державного університету, кандидат педагогічних наук, спеціальність 13.00.04 –  Теорія і методика професійної освіти;

Отрощенко Лариса Степанівна – доцент кафедри іноземних мов та лінгводидактики Сумського державного університету, кандидат педагогічних наук, спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Сушко-Безденежних Марія Григорівна – старший викладач кафедри іноземних мов та лінгводидактики Сумського  державного університету, кандидат філологічних наук, спеціальність 10.02.04 – германські мови (німецька)

Донік Іван Костянтинович – здобувач ступеня «бакалавр» зі спеціальності 014  «Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)» освітньо-професійної програми «Англійська та німецька мови та літератури», гр. СА-21

Усенко Наталія Миколаївна – директор комунальної установи Сумська загальна освітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Сумської міської ради, кандидат педагогічних наук, спеціальність 13.00.09 –  теорія навчання.