Отрощенко Лариса Степанівна – доцент кафедри іноземних мов Сумського державного університету, кандидат педагогічних наук, спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Члени робочої проєктної групи:

Гнаповська Людмила Вадимівна – доцент кафедри іноземних мов Сумського державного університету, кандидат філологічних наук, спеціальність 10.02.04 – германські мови;

Козловська Ганна Борисівна – доцент кафедри іноземних мов Сумського державного університету, кандидат філологічних наук, спеціальність 10.02.04 –  германські мови;

Усенко Наталія Миколаївна – директор комунальної установи Сумська загальна освітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Сумської міської ради, кандидат педагогічних наук, спеціальність 13.00.09 –  теорія навчання.

Сумський державний унiверситет,

вул. Римського-Корсакова 2, Головний корпус (Г1202)

Телефон: (0542) 68-77-87

Web: https://kim.sumdu.edu.ua/uk/