Надсилаємо вітання усім здобувачам освіти з початком нового навчального 2020-2021 року! Бажаємо продуктивного навчання, досягнення успіхів та міцного здоров'я. Чекаємо на Вас у нашому центрі!

ПРО ЦЕНТР

При кафедрі іноземних мов працює госпрозрахунковий Лінгвістичний навчально-методичний центр, який надає додаткові освітні послуги студентам з різним рівнем володіння іноземною мовою, організує та проводить курси вивчення англійської, німецької та французької мов різних рівнів складності для викладачів, працівників університету, підприємств міста, а також спеціалізовані курси з підготовки до вступу в магістратуру, захисту дипломів іноземною мовою, поїздки за кордон, тощо.

Завдяки щорічній конференції для студентів та аспірантів, яка проводиться іноземними мовами студентська молодь залучається до науково – творчої діяльності.

 ПОДІЇ

•    Для висококваліфікованих, досвідчених викладачів ЛНМЦ вже стало традицією надання додаткових освітніх послуг зовнішньому замовнику – підприємствам міста, зокрема з вивчення ділового мовлення для працівників Обласної Міграційної служби та курси технічної англійської мови професійного спілкування для АО «Сумський завод «Насосенергомаш» (ОАО «Група ГМС»), ПАТ Сумського машинобудівного науково-виробничого обєднання,  Гуала Пак, Гуала Кложерс, Технології, Торгового Дому НІКМАС та інших підприємств міста.

•    На курсах вивчення іноземних мов (англійська, німецька, французька) проходять підготовку студенти, які мають намір здійснювати поїздки за кордон за програмою “Work and Travel”, брати участь у міжнародних програмах академічного обміну студентів.

•  У Лінгвістичному Центрі СумДУ пройшли методичне стажування викладачі Машинобудівного коледжу м. Суми.

НОВИНИ НА КУРСАХ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

•    Лінгвістичний Центр активно проводить підготовку дорослих слухачів  - аспірантів, викладачів та співробітників університету до оволодіння навичками спілкування академічною англійською мовою (EAP – англійська мова професійного спілкування) та запрошує усіх бажаючих до співпраці.

•    Короткострокові курси  - 8 годин та 16 годин ( за вибором студента) дають можливість усім бажаючим підготуватися до захисту дипломів англійською мовою.

• Особливий статус мають курси підготовки до вступу до магістратури. Висококваліфіковані викладачі пропонують курси на 24, 32 та 16 годин з інтенсивного вивчення граматичних аспектів, які включені в тести на вступні іспити в магістратуру.

•  Наймолодші слухачі віком від 4 до 10-11 років тепер мають нагоду розпочати, або продовжити вивчення Цікавої Англійської в різновікових групах на курсах тривалістю 24 години. Заняття будуть організовані у відповідності до сучасних методик навчання наймолодшої аудиторії з використанням сучасних підручників Oxford University Press.

 

До уваги усіх бажаючих навчатися на курсах вивчення іноземних мов! Запис на курси проводиться постійно. Заняття проходять за гнучким розкладом за побажанням студентів та слухачів з метою надання зручності тим, хто навчається на курсах.

 КУРСИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Розпочинаємо набір всіх бажаючих (студентів, викладачів, співробітників університету) на курси при Лінгвістичному центрі кафедри іноземних мов, а саме:

- поглиблене вивчення граматики різного рівня

- оволодіння професійною лексикою

- курси для аспірантів з оволодіння навичками академічної англійської

- курси для закордонних подорожей

- підготовка до захисту дипломів англійською мовою

- підготовка до вступного іспиту до магістратури

- підготовка до тестування міжнародного зразка

 

Вартість та порядок надання платних послуг ЛНМЦ

         Відповідно до Положення про ЛНМЦ ІМ, нормативної бази діяльності університету, законодавчих актів України, Центр у встановленому порядку має право надавати наступні платні послуги для фізичних та юридичних осіб з вивчення іноземних мов:

  1. додатковий корективний курс, спрямований на усунення недоліків знань у довузівській підготовці для студентів молодших курсів, що вивчають іноземні мови відповідно до навчального плану університету;
  2. додаткові курси різних рівнів складності для студентів, що бажають вдосконалювати свою мовну підготовку ;
  3. вивчення студентами різних спеціальностей університету інших іноземних мов (додаткових до основної, яка вивчається під час навчання в університеті);
  4. курси підготовки до вступних іспитів до магістратури та аспірантури;
  5. організація курсів загальномовної підготовки різного рівня та курсів з різних видів мовленнєвої діяльності;
  6. організація курсів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів з вивчення іноземних мов;
  7. організація професійно-орієнтованих курсів з мовної підготовки для організацій і підприємств міста;
  8. підготовка до складання тестів міжнародного рівня (IELTS, TOEFL, ЕСЕ та ін.), а також консультаційні та інформаційні послуги, пов'язані з ними;
  9. організація різноманітних курсів відповідно до потреб замовника;
  10. інші види послуг (консультаційні, інформаційні та ін.), які надаються Центром як самостійно, так і разом з іншими підрозділами СумДУ на основі договірних відносин, що не суперечать діючому Положенню.

Вартість послуг у 2021 році для фізичних осіб (студентів)

Обсяг курсу

Чисельність групи (мінімальна)

Вартість курсу

для однієї особи

8 годин

5 осіб

720 грн.

16 годин

10 осіб

720 грн.

16 годин

7 осіб

970 грн.

24 години

10 осіб

970 грн.

32 години

14 осіб

970 грн.

з підготовки до міжнародного іспиту IELTS

 

 

32 години

6 осіб

4 100 грн.

Початок занять по мірі комплектування груп

 

Вартість послуг, вказаних у пунктах 4 – 10, розраховуються у кожному окремому випадку відповідно до потреб замовника та залежить від обсягу курсу та кількості слухачів у групі.

 

Звертатись         Головний корпус СумДУ, 12-й поверх, ауд. 1211.

                            Тел. (0542) 687 787

  

 

Сумський державний унiверситет,

вул. Римського-Корсакова 2, Головний корпус (Г1202)

Телефон: (0542) 68-77-87

E-mail: [email protected]

Web: https://kim.sumdu.edu.ua/uk/

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту кафедри іноземних мов посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.