ПРО ЦЕНТР

При кафедрі іноземних мов та лінгводидактики працює госпрозрахунковий Лінгвістичний навчально-методичний центр, який надає додаткові освітні послуги студентам з різним рівнем володіння іноземною мовою, організує та проводить курси вивчення англійської, німецької та французької мов різних рівнів складності для викладачів, працівників університету, підприємств міста, а також спеціалізовані курси з підготовки до вступу в магістратуру, захисту дипломів іноземною мовою, поїздки за кордон, тощо.

Завдяки щорічній конференції для студентів та аспірантів, яка проводиться іноземними мовами студентська молодь залучається до науково – творчої діяльності.

ПОДІЇ

•    Для висококваліфікованих, досвідчених викладачів ЛНМЦ вже стало традицією надання додаткових освітніх послуг зовнішньому замовнику – підприємствам міста, зокрема з вивчення ділового мовлення для працівників Обласної Міграційної служби та курси технічної англійської мови професійного спілкування для АО «Сумський завод «Насосенергомаш» (ОАО «Група ГМС»), ПАТ Сумського машинобудівного науково-виробничого обєднання,  Гуала Пак, Гуала Кложерс, Технології, Торгового Дому НІКМАС та інших підприємств міста.

•    На курсах вивчення іноземних мов (англійська, німецька, французька) проходять підготовку студенти, які мають намір здійснювати поїздки за кордон за програмою “Work and Travel”, брати участь у міжнародних програмах академічного обміну студентів.

•  У Лінгвістичному Центрі СумДУ пройшли методичне стажування викладачі Машинобудівного коледжу м. Суми.

НОВИНИ НА КУРСАХ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

•    Лінгвістичний Центр активно проводить підготовку дорослих слухачів  - аспірантів, викладачів та співробітників університету до оволодіння навичками спілкування академічною англійською мовою (EAP – англійська мова професійного спілкування) та запрошує усіх бажаючих до співпраці.

•    Короткострокові курси  - 8 годин та 16 годин ( за вибором студента) дають можливість усім бажаючим підготуватися до захисту дипломів англійською мовою.

• Особливий статус мають курси підготовки до вступу до магістратури. Висококваліфіковані викладачі пропонують курси на 24, 32 та 16 годин з інтенсивного вивчення граматичних аспектів, які включені в тести на вступні іспити в магістратуру.

•  Наймолодші слухачі віком від 4 до 10-11 років тепер мають нагоду розпочати, або продовжити вивчення Цікавої Англійської в різновікових групах на курсах тривалістю 24 години. Заняття будуть організовані у відповідності до сучасних методик навчання наймолодшої аудиторії з використанням сучасних підручників Oxford University Press.

До уваги усіх бажаючих навчатися на курсах вивчення іноземних мов! Заняття проходять за гнучким розкладом за побажанням студентів та слухачів з метою надання зручності тим, хто навчається на курсах.

КУРСИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Розпочинаємо набір всіх бажаючих (студентів, викладачів, співробітників університету) на курси при Лінгвістичному центрі кафедри іноземних мов, а саме:

- поглиблене вивчення граматики різного рівня

- оволодіння професійною лексикою

- курси для аспірантів з оволодіння навичками академічної англійської

- курси для закордонних подорожей

- підготовка до захисту дипломів англійською мовою

- підготовка до вступного іспиту до магістратури

- підготовка до тестування міжнародного зразка

Вартість та порядок надання платних послуг ЛНМЦ

Відповідно до Положення про ЛНМЦ ІМ, нормативної бази діяльності університету, законодавчих актів України, Центр у встановленому порядку має право надавати наступні платні послуги для фізичних та юридичних осіб з вивчення іноземних мов:

1. додатковий корективний курс, спрямований на усунення недоліків знань у довузівській підготовці для студентів молодших курсів, що вивчають іноземні мови відповідно до навчального плану університету;
  2. додаткові курси різних рівнів складності для студентів, що бажають вдосконалювати свою мовну підготовку ;
  3. вивчення студентами різних спеціальностей університету інших іноземних мов (додаткових до основної, яка вивчається під час навчання в університеті);
  4. курси підготовки до вступних іспитів до магістратури та аспірантури;
  5. організація курсів загальномовної підготовки різного рівня та курсів з різних видів мовленнєвої діяльності;
  6. організація курсів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів з вивчення іноземних мов;
  7. організація професійно-орієнтованих курсів з мовної підготовки для організацій і підприємств міста;
  8. підготовка до складання тестів міжнародного рівня (IELTS, TOEFL, ЕСЕ та ін.), а також консультаційні та інформаційні послуги, пов'язані з ними;
  9. організація різноманітних курсів відповідно до потреб замовника;
  10. інші види послуг (консультаційні, інформаційні та ін.), які надаються Центром як самостійно, так і разом з іншими підрозділами СумДУ на основі договірних відносин, що не суперечать діючому Положенню.

Вартість послуг розраховується у кожному окремому випадку відповідно до потреб замовника та залежить від обсягу курсу та кількості слухачів у групі.

Наші контакти:

Тел.:              +380 66 146 46 92 (Telegram, Viber, WhatsApp)

+38 0542 687 787

Лінгвістичний навчально-методичний центр, кафедра іноземних мов та лінгводидактики,
Сумський державний університет (Головний корпус, 12-й поверх, ауд. 1211, 1202)
вул. Харківська, 116, м. Суми, 40007