Кафедра іноземних мов запрошує усіх бажаючих на навчання
Навчання на кафедрі іноземних мов - це завжди позитивні емоції
Студенти кафедри іноземних мов Сумського державного університету

Як покращити пам’ять: поради від Др. Керола

26 листопада 2022
26 листопада відбувся четвертий вебінар Д-ра Керола в межах міжнародної академічної мобільності “Memorable Teaching” для викладачів кафедри іноземних мов та германської філології СумДУ. Незважаючи на блекаут та проблеми із Інтернетом викладачі провели незабутній суботній вечір – описували складні емоції жестами та за допомогою малюнків, вчили нові слова, а саме: “fiero”, “hygge”, “saudate”, “paro” та ін. Др. Керол розповів про спеціальні прийоми і способи, що полегшують запам'ятовування і збільшують обсяг пам'яті шляхом утворення штучних асоціацій. Дякуємо Др. Керолу за цікаве та заняття та корисні практичні поради!

Німеччина вітає учасників ERASMUS+ проєкту ‘MultiEd’: доцент кафедри іноземних мов ділиться враженнями

21 листопада 2022
Доцент кафедри іноземних мов Людмила Гнаповська виконала програму академічної мобільності у формі підвищення кваліфікації у Педагогічному університеті м. Гейдельберг. Навчальний візит до зазначеного ЗВО Німеччини, організований в рамках проєкту Erasmus+ KA2 “Foreign Language Teacher Training Capacity Development as a Way to Ukraine’s Multilingual Education and European Integration / MultiEd”, тривав з 07 листопада по 11 листопада 2022 р. Метою програми академічної мобільності «Предметно-мовне інтегроване навчання в дії» (“CLIL (Content and language integrated learning) at work”) було опанування методології CLIL як сучасного дидактичного підходу, що передбачає використання іноземної мови для навчання інших дисциплін. За результатами виконання програми учасники отримали сертифікат про підвищення професійної майстерності обсягом 1,5 кредити ЕКТС.

Др. Керролл знайомить викладачів іноземних мов з формами та методами роботи в онлайн-середовищі

13 листопада 2022
12 листопада 2022 року відбувся черговий семінар від Стюарта Керролла для викладачів кафедри іноземних мов та германської філології. Др. Керролл поділився цікавими ідеями щодо застосування різних форм та методів роботи в онлайн-середовищі. Навчальна онлайн-спільнота включає чотири виміри: дух групи (дружба, встановлення певних зв’язків між студентами тощо), довіру між учасниками групи, взаємодію між студентами та спільні очікування. Др. Керролл показав на практиці приклад встановлення довірливих стосунків у групі, надавши персональну інформацію про себе, а саме розповів про українське походження власного прізвища, показав фото внучатих племінників тощо. Незважаючи на відключення світла та проблеми із інтернет зв’язком, викладачі із задоволенням провели час та отримали практичний досвід використання новітніх технологій форм і методів викладання англійської мови.Наступний семінар відбудеться 26 листопада 2022 року.

Спеціальна пропозиція для студентів СумДУ !

08 листопада 2022
Кафедра іноземних мов Сумського державного університету запрошує студентів на курси з вдосконалення мовної підготовки. Зареєструйся на курси англійської мови за посиланням та отримай ЗНИЖКУ на оплату 30%! 24-годинні курси/12 занять або 32-годинні курси/16 занять (залежно від кількості слухачів в групі) становить 680 гривень замість 970!Реєстрація за посиланням:Курси англійської мови для студентів СумДУ

Першокурсники вивчають англійську мову з професором Коледжу Нью Джерсі

30 жовтня 2022
З жовтня 2022 року кафедра іноземних мов СумДУ реалізує грант за програмою «Віртуальний викладач» (Virtual English Language Educator Program, Ukraine) за сприяння Посольства США в Україні. У межах цього проєкту до викладання англійської мови студентам 1-го курсу спеціальності «Міжнародне право» долучився професор Коледжу Нью Джерсі д-р Стюарт Керролл. Освітня програма «Міжнародне право» передбачає посилену іншомовну підготовку, тож із 6 аудиторних годин на тиждень 2 години студенти працюють з д-ром Керроллом. Крім визначного досвіду викладання англійської мови (для бакалаврів та магістрів у США, Венесуелі, Ізраїлі, Болівії, Кувейті, Тайвані, Єгипті, Таїланді та Іспанії), д-р Керролл має також юридичну освіту (диплом Університету Манітоба США), що робить досвід інтернаціонального навчання особливо корисним для майбутніх юристів-міжнародників. Американський професор використовує низку нових і цікавих методик викладання. Так, уже в листопаді 2022 року студенти спробують себе у проведенні віртуальних інтерв’ю в Коледжі Нью Джерсі.Участь у заході стала можливою за активного сприяння доцентки кафедри іноземних мов СумДУ Ірини Ляшенко.

Новий семінар від Др. Керролла

29 жовтня 2022
29 жовтня 2022 року відбувся другий семінар «DIgging into sentences» в межах курсу міжнародної академічної мобільності з Др. Керроллом. Захід було проведено для викладачів кафедри іноземних мов та германської філології. Др. Керролл сфокусував увагу на утворенні складних речень. Викладачі поринули у світ так званих “Juicy Sentences”, а саме: аналізували прості та складні речення, ставили питання до кожного з них, шукали зв’язок між головним та підрядними реченнями тощо. Цей семінар дав багато практичних ідей щодо побудови речень та окреслив можливості підвищення зацікавленості студентів та мотивації до вивчення англійської мови. Ця онлайн-подія допомогла викладачам поринути у мирну реальність та вдосконалити професійні навички.

Сумський державний унiверситет,

вул. Римського-Корсакова 2, Головний корпус (Г1202)

Телефон: (0542) 68-77-87

E-mail: [email protected]

Web: https://kim.sumdu.edu.ua/uk/

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту кафедри іноземних мов посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.