Початок події: 2021-03-25
Закінчення події: 2021-03-26

На кафедрі іноземних мов розпочалася підготовка до проведення щорічної Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та викладачів “To Make the World Smarter and Safer”, що являють собою певний завершений етап вивчення англійської мови і мають своєю метою вдосконалити набуті студентами навички вільного спілкування іноземною мовою, вміння правильно презентувати матеріал на конференції та залучити студентів до науково-пошукової роботи у професійній області з використанням іноземних мов.

Інформаційний лист: Конференція ЛНМЦ кафедри іноземних мов

Початок події: 2020-12-01
Статус події: hot

Шановні студенти!

Лінгвістичний навчально-методичний центр запрошує Вас на інтенсивний курс англійської мови з підготовки до ЄВІ ІНОЗЕМНА МОВА до магістратури.

Курс орієнтований на опанування методики виконання тестів для ефективного вирішення питань та покращення ваших результатів при складанні вступного іспиту.

Заняття можуть проводитися як в очній, так і дистанційній або змішаній формі залежно від епідеміологічної ситуації.

Вартість курсу -        на поточний момент  (вартість може змінюватись!)

Обсяг курсу

Чисельність групи (мінімальна)

Вартість курсу

для однієї особи

24 години

10 осіб

840 грн.

32 години

14 осіб

840 грн.

Початок занять за 2 місяці до проведення ЄВІ (орієнтовно з травня) по мірі комплектування груп.

Реєстрація за посиланням https://kim.sumdu.edu.ua/uk/linhvistychnyi-navchalno-metodychnyi-tsentr.html

Зверніть увагу! Для дистанційної форми занять технічний рівень Вашого обладнання має бути достатнім для роботи з аудіо- та відеоматеріалами!