07 червня 2023

Під час заключного етапу курсу академічної мобільності, викладачі кафедри іноземних мов та лінгводидактики представили свої досягнення організатору заходу – американському професору Стюарту Керроллу. Ця сесія стала платформою, де викладачі поділилися найкращими практиками, які вони отримали під час курсу мобільності та успішно впровадили у своїх групах. Цей обмін ідеями та досвідом покликаний збагатити практику викладання і, за його допомогою, забезпечити покращення процесу навчання студентів.
Особливо яскравою частиною сесії стала захоплююча презентація доцента кафедри іноземних мов та лінгводидактики Ірини Ляшенко. Вона використала передову технологію штучного інтелекту для демонстрації відео, що містило найкращі практики з курсу. Це відео показало впровадження інноваційних методів навчання та позитивний вплив, який вони мали на студентів і результати навчання.
Викладачі зробили значний внесок, розкриваючи свої успішні стратегії та ефективні педагогічні підходи в класному середовищі.. Презентації учасників акцентували увагу на важливості впровадження інтерактивних методів навчання, створення сприятливого навчального середовища та використання технологій для поліпшення засвоєння мови.
Стюарт Керролл був вражений багатством знань і креативністю, продемонстрованими європейськими колегами, і високо оцінив їхню відданість професійному розвитку.

Обмін ідеями та практиками, що відбувся в межах курсу академічної мобільності, став каталізатором для подальшої співпраці та прогресу в методології навчання. Викладачі висловили ентузіазм щодо впровадження цінних ідей, отриманих під час курсу, у своїх аудиторіях, для створення динамічного та інклюзивного навчального середовища.
Успіх цього заходу підкреслює не тільки важливість міжнародної академічної співпраці, але й зміцнює прагнення факультетів-учасників залишатися на передовій інноваційних методів навчання. Постійний обмін ідеями та досвідом між педагогами з різних культур обіцяє підвищити рівень освіти та сприяти формуванню глобального громадянства серед студентів.
Завдяки участі в курсі академічної мобільності, викладачі кафедри іноземних мов та лінгводидактики не тільки підвищили свій професійний розвиток, але й внесли вагомий внесок у розвиток відповідних дисциплін та загальну якість освіти.