03 січня 2023

У 2022 році на конкурс «Педагогічні інновації СумДУ» було подано 25 проєктів, як від авторських колективів, так і від окремих осіб. Загалом активність у конкурсі виявили 45 осіб із 17 кафедр усіх інститутів/факультетів. Ст. викладач кафедри іноземних мов, канд.. пед.. наук Світлана Міхно зайняла 1 місце у номінації 2 «Самостійна робота студентів» з проєктом «Метод лексико-граматичних відео-проєктів як засіб активізації пізнавально-творчої самостійності студентів на заняттях з іноземної мови».
Проєкт доцента кафедри іноземних мов Лариси Отрощенко та викладачів Дар’ї Медведовської та Юлії Скарлупіної «Інтеграція застосунку TikTok у навчальний процес під час викладання англійської мови» зайняв 2 місце у номінації 6 «Освітній медіа-продукт».
Вітаємо колег з перемогою та бажаємо нових досягнень!