31 березня 2021 року відбулася ХV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та викладачів “To Make the World Smarter and Safer” Лінгвістичного навчально-методичного центру кафедри іноземних мов Сумського державного університету. Мета конференції: формування у студентів позитивної мотивації до вивчення іноземних мов; розвиток навичок науково-пошукових досліджень студентів та аспірантів; вдосконалення вміння презентувати матеріали іноземною мовою; розвиток комунікативних навичок учасників конференції іноземною мовою із залученням широкого загалу учасників до дискусійних форм роботи з активним використанням іноземних мов; підготовка до участі у міжнародних конференціях; обмін досвідом проведення подібних заходів лінгвістичними центрами України. В роботі конференції взяли участь студенти та викладачі СумДУ: ф-т ІФСК, ЕЛІТ, Медичний Інститут, Навчально-Науковий Інститут бізнесу, економіки та менеджменту, а також студенти Метрополітного Університету м. Прага.Конференція була відкрита вступним словом голови організаційного комітету Золотової С. Г., регламент оголошено співзасновником заходу Міхно С.В. Пленарне засідання було розпочато з привітання проректора з наукової роботи, професора, доктора фіз.-мат. наук Чорноуса А. М., декана факультету ІФСК, канд. філол. наук, доц. кафедри журналістики та філології Сушкової О. М. та докт. філол. наук, доц., завідувача кафедри іноземних мов СумДУ Таценко Н. В., які відмітили унікальність конференції ЛНМЦ та наголосили на важливості залучення студентської молоді до наукової діяльності.Робота конференції проходила у формі засідань секцій за такими напрямами: «Інновації в медицині і сучасне життя» (модератор Міхно С.В.); «Міжкультурна комунікація як інструмент взаєморозуміння у національному розмаїтті сучасного світу. Журналістика та мультимедійні технології» (модератор Гладченко О. Р.); «Досягнення в області високих технологій для покращення життя у сучасному світі. Сучасне обладнання та прилади, що забезпечують високі життєві стандарти» (модератор Золотова С. Г.).

На конференції було заслухано 18 тематичних доповідей, тематика яких торкнулася широкого спектру проблем.

В секції «Інновації в медицині і сучасне життя» були заслухані доповіді студентів, яких підготували викладачі Міхно С. В., Курочкіна В. С., та Гладченко О. Р. В секції «Міжкультурна комунікація як інструмент взаєморозуміння у національному розмаїтті сучасного світу. Журналістика та мультимедійні технології» відмітились студенти Таценко Н. В., Ущаповської І. В., Овсянко О. Л., Золотової С. Г. та Подолкової С. В. В секції «Досягнення в області високих технологій для покращення життя у сучасному світі. Сучасне обладнання та прилади, що забезпечують високі життєві стандарти» з доповідями виступили студенти таких викладачів: Муліної Н. І., Курочкіної В. С., Дядечко А.М., Золотової С. Г. та Гладченко О.Р.

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ

Середа, 31 березня 2021 р.

12.45 -13.00 – реєстрація учасників  https://meet.google.com/pvn-anfy-jun

13.00 -13.20 – привітання від організаторів

13.20 -14.00 – робота в секціях, виступи з повідомленнями

14.00 -14.15 – підведення підсумків конференції

Форма проведення конференції – дистанційна

Модератори секцій:

Секція 1 – Міхно С. В. «Інновації в медицині і сучасне життя»

Секція 2 – Гладченко О. «Міжкультурна комунікація як інструмент взаєморозуміння у національному розмаїтті сучасного світу. Журналістика та мультимедійні технології»

Секція 3 – Золотова С. «Досягнення в області високих технологій для покращення життя у сучасному світі. Сучасне обладнання та прилади, що забезпечують високі життєві стандарти»

Робота в секціях

I. Міхно С. В. https://meet.google.com/odb-xuwf-ffa
   Інновації в медицині і сучасне життя.

1. Глеба Денис “ Scaffolding as a Teaching Strategy” IN-02
  2. Сумцова Катя МЦм-803 “ The Role of Instinct in the Medical Field”
  3. Шульга Анастасія МЦм-806 “ Virus Identification”
  4. Соловей Євген ІН-01 “Machine learning in Medicine”
  5. Ушкалова Євгенія   ІН-02 “Social Work as a Vocation”
  6. Подоляк Ангеліна ІН-02 “Alternative Current”

II. Гладченко О. Р. https://meet.google.com/vwr-zxqp-qqm
    Журналістика та мультимедійні технології.

1. Шеденко Зореслава Жт-81 "Journalistic Standards in Ukraine and the USA"
  2. Павлів Олександра ПР-01 “Understanding without sounds”
  3. Чорнобук Каріна ЖТ-81 «The Violation of the Tolerance Principles in Journalism»
  4. Молодика Аліна ПРм-01 «Problem-Based Tasks at the Lessons of Foreign Language»
  5. Дубович Роман M-82an/3u-9 “The Importance of Studying Foregn Languages in Modern World”
  6. Король Артем ЖТ-01 “Image Characteristics of Ukrainian Football Players in the Materials of the British Internet Media”

III. Золотова С. Г. https://meet.google.com/pvn-anfy-jun
      Досягнення в області високих технологій для покращення життя у
      сучасному світі. Сучасне обладнання та прилади, що забезпечують високі життєві стандарти.

1. Аксючиц Aліна ІТ-01 “TECH names: Do we know them?”
  2. Топоров Андрій ІН-01 “Quantum Computers”
  3. Сизик Аліна ІН – 81 “Virtual laboratories in today’s education”
  4. Сокрута Анастасія ІТ-81   “Modern Technologies save Environment for Future Generations”
  5. Євлаш Марія IN-02  “Verification in our life”