Кафедра іноземних мов запрошує усіх бажаючих на навчання
Навчання на кафедрі іноземних мов - це завжди позитивні емоції
Студенти кафедри іноземних мов Сумського державного університету

Презентація результатів проєкту на міжнародній конференції

12 липня 2024
1 червня 2024 року відбулася Перша міжнародна науково-практична конференція «Стратегічні інновації соціальних комунікацій та іноземної філології в умовах кризи» за підтримки Регіонального відділення англійської мови Посольства США в Україні в межах програми Віртуальний викладач. У заході взяли участь міжнародні партнери: Коледж Нью Джерсі (США), Камарінес Сур Політехнічні коледжі (Філіппіни), Європейська Дунайська академія (Німеччина) та Крагуєвський університет (Сербія). Керівниця проєкту "Діджитальна архівація пам'ятників як об'єктів публічної меморіалізації задля збереження культурної спадщини України" Наталія Таценко презентувала на конференції тези "Cultural Heritage and National Ukrainian Narratives" (Культурна спадщина та національні українські наративи), в яких відображено результати першого етапу проєкту. За матеріалами конференції опубліковано збірник тез, який можна завантажити на сайті Факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету:https://ifsk.sumdu.edu.ua/uk/nauka/konferentsii-fakultetu.html.

Відображення результатів першого етапу проєкту у засобах масової комунікації

04 липня 2024
Керівниця проєкту "Діджитальна архівація пам'ятників як об'єктів публічної меморіалізації задля збереження культурної спадщини України" Наталія Таценко розповіла кореспондентці газети "Ваш Шанс" (Суми) Ірині Чирченко про результати його першого етапу, який завершився у 2023 році. За результатами інтерв'ю в газеті "Ваш Шанс" була опублікована стаття під назвою "Культурній спадщині - національні наративи" (http://www.shans.com.ua/?m=inews&nid=78270), в якій надано аналітичну інформацію стосовно об'єктів публічної меморіалізації Сумської, Полтавської, Київської та Чернігівської областей. Наталія Таценко зазначила, що Сумська область переважно представлена пам'ятками історії змішаної гендерної групи, які встановлені в радянський період на честь реальних осіб і вшановують культуру війни та пам'ять про загиблих, а на Полтавщині домінують меморіальні об'єкти на вшанування воїнів-односельчан. Загалом на Сумщині радянську добу увіковічують 94 % пам'ятників, у Полтавській області - 97 %, Чернігівській - 43 %, Київській - 51 %. Керівниця проєкту зауважила, що наявні в Україні реєстри пам'ятників є старими, їх треба переглядати, а в нові вносити об'єкти меморіалізації, які відображають патріотичні концепти. Незважаючи на війну, має вестись робота, яка прибирає з нашої свідомості уявлення про "радянський моноліт". Наталія Таценко наголосила на тому, що важливо переосмислювати наративи задля відновлення національної пам'яті українського народу.  

Підсумкове засідання студентського наукового об’єднання «Comparative Studies in Ukraine and Abroad»

21 червня 2024
17 червня 2024 року відбулося підсумкове засідання студентського наукового об’єднання «Comparative Studies in Ukraine and Abroad» під керівництвом викладача кафедри іноземних мов та лінгводидактики Юлії Козаченко. Засідання проходило в онлайн форматі на платформі Google Meet.Під час засідання студенти демонстрували заздалегідь підготовлені презентації, дискутували, задавали питання один одному, висловлювали власні думки,ідеї та пропозиції.Пройшла жвава дискусія на різні теми, пов’язані із медициною, значущими винаходами людства, технологіями, корисними порадами стосовно вивчення англійської мови та визначними постатями в медицині.

Викладачі та співробітники СумДУ успішно завершили курси англійської мови

20 червня 2024
Три групи викладачів та співробітників СумДУ успішно завершили курси підвищення кваліфікації з англійської мови, які охоплювали рівні А2 та В1-В2. Курси тривали з жовтня 2023 року по травень 2024 року і були організовані для поліпшення мовних навичок та професійного розвитку учасників. Навчання проводили старші викладачі кафедри іноземних мов та лінгводидактики Оксана Гладченко та Світлана Міхно, які забезпечили високий рівень підготовки та підтримки для всіх учасників.Завершення курсів було відзначено фінальними презентаціями, які учасники підготували та представили англійською мовою на довільні теми. Це дало можливість кожному продемонструвати здобуті знання та навички, а також отримати корисні поради від викладачів і колег.Після успішного завершення курсів всі учасники отримали відповідні сертифікати ЦРКП, що підтверджують їхні досягнення у вивченні англійської мови та готовність до подальшого професійного розвитку.

Наші перемоги

14 червня 2024
Щиро вітаємо з прекрасним результатом викладачів кафедри ас. Медведовську Д.О., доц. Отрощенко Л.С. та ас. Скарлупіну Ю.А - перемогою у конкурсі «Інновації ІКТ для сучасної освіти ICT4EDU»! Проєкт наших колег «Імплементація проєкту E.L.E.G.A.N.T. як ефективного засобу оптимізації навчання англійської мови й підтримки стійких пізнавальних інтересів студентів» отримав визнання від колег та експертів й зайняв ІІІ місце у номінації «Мобільні пристрої в навчальному процесі».Проєкт наших колег E.L.E.G.A.N.T. (Engaging, Learner- centric, Effective, Global, Adaptive, Networked, Technology-driven) передбачає як підбір актуальних матеріалів з метою підвищення мотивації студентів до вивчення англійської мови, так і оптимізацію навчального процесу завдяки максимальній студентоцентричності, тобто вибору навчальних платформ, технологій і матеріалів відповідно до потреб студентів і їх рівня мовної компетенції. Назва проєкту відображає притаманні йому властивості, а саме: привабливий для студентів (engaging), студентоцентрований (learner-centric), ефективний (effective), глобальний (global), пристосований до потреб студентів (adaptive), єднальний (networked) й заснований на технологіях (technology-driven). Саме комбінація перерахованих ознак забезпечує ефективність імплементації проєкту. Прикладами використання таких інноваційних технологій є залучення в навчальний процес таких онлайн платформ як Mentimeter, HelloHistory, Piclits, Wordart та Beta. Character, використання яких урізноманітнює навчальний процес й сприяє підвищенню мотивації студентів.Вітаємо наших колег та бажаємо нових здобутків та перемог у майбутньому!

Вітання з успішним захистом кваліфікаційних робіт бакалаврів!

08 червня 2024
Кафедра іноземних мов та лінгводидактики спільно з випусковою кафедрою інформаційних технологій щиро вітає бакалаврів освітньо-наукової підготовки з успішним захистом  кваліфікаційних робіт бакалаврів: Мороз Юлію та Караджаєва Дениса! Пишаємося нашими випускниками, їх науковими керівниками: професором Тимчуком С.О. та  професором Лавровим  Э.А. та  консультантом з англійської мови, доценткою  Мальованою Н.В. Захист відбувся 7.06. 2024 р.

 

Запишіться на курси підготовки до іспиту IELTS
 

 

Лінгвістичний навчально-методичний центр СумДУ пропонує курси підготовки до іспиту IELTS. Наш центр є Почесним Членом Партнерської Програми IELTS від Британської ради та офіційним Центром реєстрації на екзамен IELTS. Саме тому у нашому центрі Ви зможете:

 • пройти курси підготовки до тесту IELTS
 • офіційно зареєструватися на даний іспит
 • скласти його у потрібну дату

Курси підготовки до іспиту IELTS допоможуть Вам набрати необхідну кількість балів на іспиті шляхом ознайомлення з форматом та змістом тесту IELTS.

На наших курсах підготовки до IELTS Ви зможете:

 • підготуватися до іспиту IELTS всього за 8 тижнів
 • відпрацювати навички та стратегії, необхідні для успішного складання іспиту IELTS, виконуючи справжні екзаменаційні завдання
 • навчитися застосовувати різні лексичні та граматичні прийоми, аби покращити свій результат у Першій письмовій частині (опис графіків, діаграм та таблиць; написання листів)
 • відпрацювати навички планування та нотування, щоб отримати максимальний бал у Другій письмовій частині (написання академічного есе)
 • вдосконалити навички читання та аудіювання
 • відпрацювати стратегії та вміння, необхідні при складанні усної частини іспиту, та отримати персоналізований коментар стосовно Ваших розмовних навичок
 • отримати корисні поради та регулярний зворотний зв’язок від наших тренерів-експертів щодо свого прогресу у підготовці до іспиту

 

Ми пропонуємо:

32-годинні курси (16 занять) підготовки до іспиту IELTS: академічний та загальний модуль (IELTS Academic та IELTS General Training).

Набір на курси відбувається постійно протягом року.

Перед початком курсу кожен учасник проходить попереднє тестування для визначення рівня володіння мовою (мінімальний рівень для запису на курс та складання іспиту є володіння англійською мовою на рівні В1). Якщо рівень володіння мовою є В1 та вище, учасник допускається до курсу підготовки до IELTS. Якщо рівень є нижчим, ніж В1 (наприклад, А1 чи А2), учаснику буде запропоновано пройти курси загального підвищення мовного рівня. Тільки після досягнення претендентом певного мовного рівня (В1 та вище) він може бути допущеним до курсу підготовки до IELTS.

Початок та тривалість занять

 • березень – квітень 2022

Курс триває 8 тижнів. Кожне заняття триває 2 академічні години (80 хвилин) двічі на тиждень.

Після закінчення курсу всі учасники проходять пробне тестування IELTS для визначення рівня підготовки до реального екзамену IELTS, після чого учаснику буде рекомендовано складання справжнього іспиту.

 

Ціни

Вартість курсів підготовки до іспиту IELTS становить 4 500 грн.

Зверніть увагу, що вартість курсів не включає плату за тест IELTS.

 

Наші контакти:

Лінгвістичний навчально-методичний центр
Сумський державний університет
(Головний корпус, 12-й поверх, ауд. 1211)
вул. Римського-Корсакова, 2
м. Суми, 40007
тел.: +38 099 419 28 95
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Запишіться на курси підготовки до іспиту IELTS
 

 

Зв’яжіться з нами:

 

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,

Головний корпус (Г1202)

Телефон: (0542) 68-77-87

E-mail: [email protected]

Web: https://kim.sumdu.edu.ua/uk/

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту кафедри іноземних мов та лінгводидактики посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.