Кафедра іноземних мов запрошує усіх бажаючих на навчання
Навчання на кафедрі іноземних мов - це завжди позитивні емоції
Студенти кафедри іноземних мов Сумського державного університету

Запрошуємо до участі у конференції “To Make the World Smarter and Safer”

30 січня 2023
 Шановні студенти, аспіранти та викладачі! Лінгвістичний навчально-методичний центр кафедри іноземних мов Сумського державного університету запрошує до участі у роботі ХVII Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та викладачів “To Make the World Smarter and Safer”, запланованої на 30-31 березня 2023 року. Мета конференції: формування у студентів позитивної мотивації до вивчення іноземних мов; розвиток навичок науково-пошукових досліджень студентів та аспірантів; вдосконалення вміння презентувати матеріали іноземною мовою; розвиток комунікативних навичок учасників конференції іноземною мовою із залученням широкого загалу учасників до дискусійних форм роботи з активним використанням іноземних мов; підготовка до участі у міжнародних конференціях; обмін досвідом проведення подібних заходів лінгвістичними центрами України.

Запрошуємо на курси німецької мови для школярів!

10 січня 2023
Німецький Центр СумДУ, окремий структурний підрозділ Сумського державного університету з міжфакультетським статусом, запрошує дітей 11-14 років на групові заняття для вивчення німецької мови. Заняття тривалістю 90 хвилин (2 ауд. год) проводитимуться тричі на тиждень у двох форматах: "вживу" (аудиторні заняття у світлий час доби в Німецькому Центрі СумДУ: вул. Петропавлівська 59, є укриття); онлайн (zoom) - у вечірні години. Початок занять – з 16 січня 2023 року. Вартість занять 1800 грн. на місяць (12 занять, 24 ауд години). Німецький Центр СумДУ також пропонує послуги по підготовці до складання іспитів на міжнародний сертифікат про володіння німецькою мовою на рівні В2 та С1 (після 4-5 років навчання) . Детальна інформація та запис на курси - за телефоном 095 79 82 541 (менеджерка НЦ СумДУ Лебідь Ольга Федорівна) Наш сайт: https://deutsch_sumy.tilda.ws/ 

Викладачі кафедри іноземних мов серед переможців конкурсу «Педагогічні інновації СумДУ»

03 січня 2023
У 2022 році на конкурс «Педагогічні інновації СумДУ» було подано 25 проєктів, як від авторських колективів, так і від окремих осіб. Загалом активність у конкурсі виявили 45 осіб із 17 кафедр усіх інститутів/факультетів. Ст. викладач кафедри іноземних мов, канд.. пед.. наук Світлана Міхно зайняла 1 місце у номінації 2 «Самостійна робота студентів» з проєктом «Метод лексико-граматичних відео-проєктів як засіб активізації пізнавально-творчої самостійності студентів на заняттях з іноземної мови». Проєкт доцента кафедри іноземних мов Лариси Отрощенко та викладачів Дар’ї Медведовської та Юлії Скарлупіної «Інтеграція застосунку TikTok у навчальний процес під час викладання англійської мови» зайняв 2 місце у номінації 6 «Освітній медіа-продукт». Вітаємо колег з перемогою та бажаємо нових досягнень!

Вітання з Новим 2023 роком від кафедри іноземних мов СумДУ

31 грудня 2022
Шановні колеги, співробітники та здобувачі освіти! Підійшов до кінця 2022-й. Рік, що був нестерпно довгим та тяжким. Але цей рік нам показав-що ми сильна нація. І в новому році бажаємо всім, щоб здійснилися найважливіші для нас бажання. Бажання, які сотні разів повторювалися за цей рік. Щоб з фронту повернулися наші захисники живими. Щоб сім'ї знову возз’єдналися. Діти змогли зростати в рідній домівці. Рідні та друзі були поруч. Щоб ми знову могли спокійно жити, працювати, розвивати наші міста. Щоб на вулицях знову було яскраве світло, та веселий гомін. З Новим роком! З повагою і найкращими побажаннямиколектив кафедри іноземних мов СумДУ

Вітаємо з Різдвом Христовим!

25 грудня 2022
Шановні співробітники та здобувачі освіти! Щиро вітаємо вас з Різдвом Христовим! Все, що приносить щастя, наповнює життя красою, гармонією та коханням, нехай буде переважною складовою у ці різдвяні свята та у весь рік! Нехай вся казкова магія Різдва потішить ваше серце і сповнить кожне бажання! Хай цьогорічне Різдво принесе нашій країні Перемогу! Миру й щастя! Нехай Різдво сьогодні в хатуРадості вам принесе багато,Розбудить приспані Надії,Зерном і щастям Вас засіє,Зігріє сонцем та любов’юІ подарує Вам здоров’я!

Підвищення кваліфікації від сербського університету

20 грудня 2022
Доцентка кафедри іноземних мов Ірина Ляшенко відвідала онлайн зустріч в межах програми академічної мобільності (COIL) у формі підвищення кваліфікації, організованої університетом Ніш (Сербія). Захід проводився за участю провідної американської організаторки академічних обмінів докторки Мері Ріснер з університету Флоріди (США). Основними спікерами на зустрічі виступили Санія Баук, доцентка з Durban University of Technology (Південна Африка) та Олівера Станкович, викладачка Hunter College (CUNY, USA). Учасники тренінгу ділилися враженнями та проблемами в ході проведення академічної мобільності та пропонували різні способи їх вирішення. Так, основною проблемою на всіх континентах виявилось побоювання студентів активно працювати на заняттях через недостатній рівень англійської мови. Учасники поділилися інформацією щодо пошуку контактів потенційних партнерів. Зустріч пройшла в теплій та відкритій атмосфері.

 

Запишіться на курси підготовки до іспиту IELTS
 

 

Лінгвістичний навчально-методичний центр СумДУ пропонує курси підготовки до іспиту IELTS. Наш центр є Почесним Членом Партнерської Програми IELTS від Британської ради та офіційним Центром реєстрації на екзамен IELTS. Саме тому у нашому центрі Ви зможете:

 • пройти курси підготовки до тесту IELTS
 • офіційно зареєструватися на даний іспит
 • скласти його у потрібну дату

Курси підготовки до іспиту IELTS допоможуть Вам набрати необхідну кількість балів на іспиті шляхом ознайомлення з форматом та змістом тесту IELTS.

На наших курсах підготовки до IELTS Ви зможете:

 • підготуватися до іспиту IELTS всього за 8 тижнів
 • відпрацювати навички та стратегії, необхідні для успішного складання іспиту IELTS, виконуючи справжні екзаменаційні завдання
 • навчитися застосовувати різні лексичні та граматичні прийоми, аби покращити свій результат у Першій письмовій частині (опис графіків, діаграм та таблиць; написання листів)
 • відпрацювати навички планування та нотування, щоб отримати максимальний бал у Другій письмовій частині (написання академічного есе)
 • вдосконалити навички читання та аудіювання
 • відпрацювати стратегії та вміння, необхідні при складанні усної частини іспиту, та отримати персоналізований коментар стосовно Ваших розмовних навичок
 • отримати корисні поради та регулярний зворотний зв’язок від наших тренерів-експертів щодо свого прогресу у підготовці до іспиту

 

Ми пропонуємо:

32-годинні курси (16 занять) підготовки до іспиту IELTS: академічний та загальний модуль (IELTS Academic та IELTS General Training).

Набір на курси відбувається постійно протягом року.

Перед початком курсу кожен учасник проходить попереднє тестування для визначення рівня володіння мовою (мінімальний рівень для запису на курс та складання іспиту є володіння англійською мовою на рівні В1). Якщо рівень володіння мовою є В1 та вище, учасник допускається до курсу підготовки до IELTS. Якщо рівень є нижчим, ніж В1 (наприклад, А1 чи А2), учаснику буде запропоновано пройти курси загального підвищення мовного рівня. Тільки після досягнення претендентом певного мовного рівня (В1 та вище) він може бути допущеним до курсу підготовки до IELTS.

Початок та тривалість занять

 • березень – квітень 2022

Курс триває 8 тижнів. Кожне заняття триває 2 академічні години (80 хвилин) двічі на тиждень.

Після закінчення курсу всі учасники проходять пробне тестування IELTS для визначення рівня підготовки до реального екзамену IELTS, після чого учаснику буде рекомендовано складання справжнього іспиту.

 

Ціни

Вартість курсів підготовки до іспиту IELTS становить 4 500 грн.

Зверніть увагу, що вартість курсів не включає плату за тест IELTS.

 

Наші контакти:

Лінгвістичний навчально-методичний центр
Сумський державний університет
(Головний корпус, 12-й поверх, ауд. 1211)
вул. Римського-Корсакова, 2
м. Суми, 40007
тел.: +38 099 419 28 95
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Запишіться на курси підготовки до іспиту IELTS
 

 

Зв’яжіться з нами:

 

Сумський державний унiверситет,

вул. Римського-Корсакова 2, Головний корпус (Г1202)

Телефон: (0542) 68-77-87

E-mail: [email protected]

Web: https://kim.sumdu.edu.ua/uk/

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту кафедри іноземних мов посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.