Запишіться на курси підготовки до іспиту IELTS

Лінгвістичний навчально-методичний центр СумДУ пропонує курси підготовки до іспиту IELTS. Наш центр є Почесним Членом Партнерської Програми IELTS від Британської ради та офіційним Центром реєстрації на екзамен IELTS. Саме тому у нашому центрі Ви зможете:

• пройти курси підготовки до тесту IELTS
  • офіційно зареєструватися на даний іспит
  • скласти його у потрібну дату

Курси підготовки до іспиту IELTS допоможуть Вам набрати необхідну кількість балів на іспиті шляхом ознайомлення з форматом та змістом тесту IELTS.

На наших курсах підготовки до IELTS Ви зможете:

• підготуватися до іспиту IELTS всього за 8 тижнів
  • відпрацювати навички та стратегії, необхідні для успішного складання іспиту IELTS, виконуючи справжні екзаменаційні завдання
  • навчитися застосовувати різні лексичні та граматичні прийоми, аби покращити свій результат у Першій письмовій частині (опис графіків, діаграм та таблиць; написання листів)
  • відпрацювати навички планування та нотування, щоб отримати максимальний бал у Другій письмовій частині (написання академічного есе)
  • вдосконалити навички читання та аудіювання
  • відпрацювати стратегії та вміння, необхідні при складанні усної частини іспиту, та отримати персоналізований коментар стосовно Ваших розмовних навичок
  • отримати корисні поради та регулярний зворотний зв’язок від наших тренерів-експертів щодо свого прогресу у підготовці до іспиту

Ми пропонуємо:

32-годинні курси (16 занять) підготовки до іспиту IELTS: академічний та загальний модуль (IELTS Academic та IELTS General Training).

Набір на курси відбувається постійно протягом року.

Перед початком курсу кожен учасник проходить попереднє тестування для визначення рівня володіння мовою (мінімальний рівень для запису на курс та складання іспиту є володіння англійською мовою на рівні В1). Якщо рівень володіння мовою є В1 та вище, учасник допускається до курсу підготовки до IELTS. Якщо рівень є нижчим, ніж В1 (наприклад, А1 чи А2), учаснику буде запропоновано пройти курси загального підвищення мовного рівня. Тільки після досягнення претендентом певного мовного рівня (В1 та вище) він може бути допущеним до курсу підготовки до IELTS.

Початок та тривалість занять

• березень – квітень 2022

Курс триває 8 тижнів. Кожне заняття триває 2 академічні години (80 хвилин) двічі на тиждень.

Після закінчення курсу всі учасники проходять пробне тестування IELTS для визначення рівня підготовки до реального екзамену IELTS, після чого учаснику буде рекомендовано складання справжнього іспиту.

Ціни

Вартість курсів підготовки до іспиту IELTS становить 4 500 грн.

Зверніть увагу, що вартість курсів не включає плату за тест IELTS.

Наші контакти:

Лінгвістичний навчально-методичний центр
Сумський державний університет
(Головний корпус, 12-й поверх, ауд. 1211)
вул. Римського-Корсакова, 2
м. Суми, 40007