04 квітня 2024

Студентка групи СА-31 Пилипенко Яна зустріла свій третій семестр у новому навчальному закладі – турецькому університеті Anadolu University. До Туреччини Яна поїхала в межах популярної програми академмобільності Erasmus+ і стала першою студенткою молодої спеціальності «Середня освіта (Англійська та німецька мови та літератури)», яка отримала можливість паралельного навчання в іноземному закладі. На цей семестр Яна обрала з переліку курсів такі предмети, як академічне письмо, академічне читання, американська література, німецька мова, структура англійської мови та онлайн викладання мов. З деяких предметів студенти здають екзамени, з інших потрібно підготувати презентації. Викладання досить якісне, тому процес навчання приносить багато користі та задоволення. Проте не обійшлося без мовного бар’єру: «Навчання проходить непогано, проблеми тільки з німецькою, бо викладач на занятті говорить турецькою і зовсім трішки німецькою, бо рівень початковий у студентів. А в цілому, все добре» - ділиться Яна. Однак можливість вивчення турецької мови, на додачу до англійської та німецької, це ще один корисний досвід у цій програмі.