27 лютого 2024

27 лютого 2024 року відбулася чергова зустріч наукового об’єднання “21st Century Education”. Студенти  факультету ЕЛіТ (Марія Полулях, Вікторія Черномаз, Олексій Плутенко) та ННІ Права (Даліла Бондхас, Тамара Баранюк) під керівництвом кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри  іноземних мов Тетяни Плохути готувалися до участі у щорічних студентських конференціях Лінгвістичного навчально-методичного центру (ЛНМЦ) кафедри іноземних мов та лінгводидактики факультету ІФСК та “Перший крок у науку” факультету ЕЛіТ. Молоді науковці вчилися писати тези доповідей, оформлювати їх у відповідності до вимог та презентувати результати власного наукового фахового дослідження іноземною мовою. Учасники наукового гуртка не лише вдосконалювали свої аналітичні та комунікативні вміння, але й опановували нові методи педагогічної діагностики навчальних досягнень, зокрема методи само- та взаємооцінювання результатів самостійної пізнавально-творчої діяльності на основі чітких критеріїв та чек-листів.