24 лютого 2024

На кафедрі іноземних мов та лінгводидактики продовжується реалізація нової спеціальності 014 "Середня освіта" за освітньою програмою "Англійська та німецька мови та літератури". Ця ініціатива ставить перед викладачами завдання постійного підвищення кваліфікації з метою формування висококваліфікованих конкурентоздатних вчителів, які володіють не лише ґрунтовною теоретичною базою фахових дисциплін, а й новітніми технологіями навчання.
Старший викладач кафедри іноземних мов та лінгводидактики Світлана Міхно успішно завершила навчання за програмою підвищення кваліфікації «Цифровий учитель» (30 годин, 1 кредит ЄКТС). Програма охоплює широкий спектр тем, включаючи цифрову трансформацію суспільства та освіти, професійну діяльність вчителя в контексті концепції "Нова українська школа", а також важливі аспекти інформаційної безпеки та цифрового навчального середовища.
Мета цієї ініціативи полягає в розвитку загальних і професійних компетентностей педагогічних працівників, необхідних для успішного здійснення педагогічної діяльності в умовах цифрової трансформації. Програма надає можливість вчителям отримати навички з використання цифрових технологій та дистанційного навчання, розвивати соціально-емоційне навчання та ефективно оцінювати навчальні результати здобувачів освіти.
Створення нової спеціальності та інтеграція цифрових технологій у процес навчання відповідають сучасним викликам у сфері освіти та дозволять забезпечити якісну підготовку вчителів, здатних ефективно працювати в умовах сучасного інформаційного суспільства.