24 грудня 2023

Шановні колеги, співробітники та здобувачі освіти!
З найтеплішими вітаннями і найкращими побажаннями з нагоди Різдва Христового! Нехай це світле свято наповнить ваші серця радістю, любов'ю і теплом родинного кола. Бажаємо, щоб у кожному вашому дні було багато світла, щасливих моментів і теплих посмішок.
Нехай Різдво принесе вам натхнення, нові досягнення та приємні сюрпризи. Бажаємо міцного здоров'я, добра, тепла у вашому домі та злагоди в родині. Хай це свято буде часом взаєморозуміння, тепла і взаємної любові.
Нехай Різдвяна зірка проливає своє світло на ваш шлях, даруючи вам радість і благополуччя. Зичимо вам щасливого Різдва та миру!

З повагою і найкращими побажаннями
колектив кафедри іноземних мов
та лінгводидактики СумДУ