30 листопада 2023

30 листопада студенти 1-2 курсів спеціальності Середня освіта взяли участь в онлайн презентації програми «Global Undergraduate Exchange Program (UGRAD)» за участі координатора програми з Посольства США в Україні Вікторії Михайленко. Це програма обміну для студентів бакалаврату на 2024-2025 навчальний рік, яка передбачає навчання протягом 1 семестру в американських ЗВО. Фіналісти програми матимуть можливість ознайомитись із системою освіти, культурними цінностями США, взяти активну участь у громадському житті американського університету (що, зокрема, передбачає заняття волонтерством) та поспілкуватись із представниками різних культур. Вікторія Михайлюк також розповіла про умови участі в програмі та надала студентам інструкції по підготовці пакету документів для заявки.