27 листопада 2023

Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій Сумського державного університету виступив організатором гостьової лекції, яку провів відомий професор Крейг Капп з Нью-Йоркського університету. Цей захід відбувся в межах програми "Віртуальний викладач", що підтримується Державним Департаментом США, та є частиною курсу академічної мобільності для викладачів кафедр іноземних мов та лінгводидактики та германської філології.
Професор Крейг Капп, який є визнаним фахівцем у галузі розширеної реальності та освіти. Крім викладацької діяльності, він також керує власним проєктом ZooBurst LLC, що спеціалізується на розширеній реальності та технології 3D pop-up.
Лекція відбулася в онлайн-форматі і зібрала представників не лише Сумського державного університету, але й інших вищих навчальних закладів України. Учасники отримали можливість не тільки ознайомитися з передовими технологіями, але й особисто переконатися, як вони можуть бути успішно впроваджені в навчальний процес.
Вдячні всім, хто взяв участь у цій події!