05 липня 2023

Кафедра іноземних мов та лінгводидактики з гордістю повідомляє, що доцентка Ірина Ляшенко нещодавно взяла участь у конференції випускників RELO на тему «Reclaiming Perspectives: Mindfulness & Social Emotional Learning in ELT», що відбулася в Кракові, Польща. Конференція була організована Регіональним відділом англійської мови (RELO) при Посольстві США в Києві, Україна, у співпраці з WorldLINK Foundation, Краків, Польща.
Протягом трьох днів, з 21 по 25 червня 2023 року, учасники програми RELO отримали можливість вивчити інноваційні інструменти, стратегії та підходи для поліпшення вивчення англійської мови серед українців у часи кризи. Конференція зосереджувалась на важливості підтримки психічного здоров'я та благополуччя студентів, одночасно покращуючи їхні мовні навички, з особливим акцентом на соціально-емоційному навчанні (SEL).
В межах цього заходу обрані учасники брали активну участь у різноманітних активностях та сесіях. Вони вивчали методи стабілізації та управління увагою, отримували різні погляди на різні способи буття й пізнання, розуміли відмінності між реагуванням та відповідальністю, а також досліджували застосування соціально-емоційного навчання (SEL) у процесі вивчення англійської мови. Крім того, семінар наголошував на важливості впровадження практик, які враховують травматичний досвід, у навчанні англійської мови.

На конференції відбулися цікаві сесії з провідними спікерами, Патріком Козакєвічем і Луїсом Хав'єром Пентоном Еррерою. Патрік Козакєвіч, сертифікований викладач та фахівець з психічного здоров'я, зосередився на важливості усвідомленого досвіду здобуття перспективи та соціально-емоційного навчання. Луїс Хав'єр Пентон Еррера, доктор філософії, професор і досвідчений педагог, ознайомив учасників з практичними аспектами соціально-емоційного навчання, такими як планування, інтеграція та контроль SEL у навчальних середовищах англійської мови.
Для доцентки Ірини Ляшенко конференція стала винятковою можливістю для професійного зростання. Активна участь у семінарах та взаємодія з видатними спікерами дали їй змогу здобути цінну інформацію та отримати практичні навички, які вона зможе використати для вдосконалення своєї викладацької практики. Конференція стала платформою для обміну досвідом, вивчення інноваційних підходів і спілкування з колегами та фахівцями у цій галузі.
Крім того, організація конференції, ініційована Посольством США в Києві та WorldLINK Foundation, вразила високою якістю координації та комунікації. Структурована програма та розмаїття соціальних та культурних заходів залишили незабутнє враження на учасників, які мали змогу не лише спілкуватися, але й зануритися в місцеву культуру на глибшому рівні.
Кафедра іноземних мов та лінгводидактики щиро вітає доцентку Ірину Ляшенко з її участю у цій престижній конференції та високо цінує її відданість безперервному професійному зростанню. Її активна участь і бажання покращити процес навчання англійської мови, без сумніву, принесуть користь нашим студентам і галузі освіти в цілому.