25 травня 2023

Шановні колеги філологи!
З нагоди Дня філолога щиро вітаємо вас! Вивчення іноземної мови - це шлях до розширення світогляду та розуміння інших культур. Ви відкриваєте для студентів нові можливості спілкування, перетворюючи бар'єри мови на мости розуміння. Ваші знання та навички з іноземних мов допомагають налагоджувати зв'язки між людьми з різних країн та культур. Ви стаєте посередниками між нашими світами, використовуючи мову як інструмент спілкування та взаєморозуміння.
Нехай ваші знання перетворюються на ключі, що відкривають двері до нових можливостей та досягнень! Нехай ваше захоплення вивченням іноземних мов буде джерелом постійного натхнення!
Вітаємо вас зі святом! Бажаємо незмінного ентузіазму, успіхів у професійній діяльності, та безлічі вражаючих моментів! Нехай ваші студенти завжди знаходять натхнення та ентузіазм у вивченні нових мовних горизонтів

З найкращими побажаннями, колектив кафедри іноземних мов та лінгводидактики.