22 травня 2023

В незвичайних умовах проходило чергове онлайн засідання студентського наукового гуртка «Сomparative Analysis of Innovations» кафедри іноземних мов та лінгводидактики (під керівництвом Світлани Золотової, Світлани Міхно).

Цього року більшість своїх досліджень студенти присвятили Україні, величі і красі її неповторних заповідників, численним досягненням світового значення українськими науковцями, талановитим винахідникам і дизайнерам в галузі медицини тощо. Всі дискусії, обговорення, запитання – відповіді, захист власної позиції під час презентацій учасники наукового заходу проводили у форматі «круглого столу», даючи обгрунтовані відповіді пошукової групи студентам опонентам.

Здобутки дослідження підтримувалися аналізом опрацьованих джерел та інформації із галузі науки, історії та культури України. Звучало академічно переконуюче – Україна це Моя країна і молоде наукове покоління готове боротися за Україну, відроджувати її і зробити її потужною і квітучою державою.