20 квітня 2023

Кафедра іноземних мов та лінгводидактики запрошує усіх охочих на День відкритих дверей Сумського державного університету!
Ви мрієте вступити до Сумського державного університету? Прагнете вивчити англійську та німецьку мови? Бажаєте дізнатися все про спеціальність «Середня освіта» за освітньою програмою «Англійська та німецька мови та літератури»? Тоді ми чекаємо на вас у суботу 22 квітня о 12 годині за адресою: головний кампус, вулиця Миколи Сумцова (Римського-Корсакова), 2 – будемо раді вас бачити!
Отримайте максимум корисної інформації, дізнайтеся все, що ви хотіли б знати про вивчення англійської та німецької мов та прийом на навчання 2023.

До зустрічі!