10 квітня 2023

10 квітня 2023 року старший викладач кафедри іноземних мов Світлана Міхно відвідала гостьову лекцію «Language and Sustainable Development» (у межах вивчення навчальної дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» у Міжнародному європейському університеті). Лектором заходу виступила переможниця проєкту Erasmus+, кандидат філологічних наук, доцент Ірина Ущаповська.

Тема лекції є надзвичайно актуальною у наш час, адже мова є важливим засобом забезпечення сталого розвитку та основою суспільно-інформаційного прогресу будь-якої країни світу. Мовний бар'єр може стати перешкодою для виконання проєктів, спрямованих на забезпечення сталого розвитку. Розвиток мовної компетенції та міжкультурної співпраці можуть допомогти подолати ці перешкоди та сприяти ефективному здійсненню проєктів.