07 квітня 2023

Завідувачка кафедри іноземних мов СумДУ Наталія Таценко взяла участь у черговій приємній та мотивувальній зустрічі 06.04.2023 р. з учасниками міжнародного річного проєкту “Professional Development for Instructors of Preservice Teachers” – грантової програми професійного розвитку викладачів англійської мови за фінансової підтримки Посольства США в Україні. Мета проєкту – збагатити методи та практики викладання англійської мови в Україні у площині соціального та емоційного навчання.
Цього разу конструктивно та динамічно ділилися враженнями від відвідування міжнародної онлайн конференції “2023 TESOL International Convention Virtual” – унікальної платформи кроскультурного обміну досвідом та інноваційними ідеями з викладання англійської мови, яку проводить Міжнародна асоціація TESOL (Teachers of English to Speakers of Other Languages). Участь у конференції фінансувалася спонсорами проєкту. Крім того, обговорили з тренерами програми Dr. Laura Baecher та Julie Kasper еволюцію своїх професійних цілей, яка стала результатом цього інтенсивного підвищення кваліфікації. Можливість безперервного навчання надихає!