10 березня 2023

Студенти університету долучаються до розмовного клубу для вдосконалення навичок розмовної англійської мови. Вони мають можливість спілкуватися з професором Dr. Stuart Carroll та його студентами з коледжу Нью-Джерсі, які підключаються до клубу раз на два тижні.
Цей розмовний клуб надає чудову нагоду студентам, які бажають покращити навички спілкування, а також отримати практичний досвід. Професор Керролл та його студенти допомагають учасникам клубу вдосконалювати вимову, розширювати словниковий запас та підвищувати рівень розуміння англійської мови.
Розмовний клуб проводиться онлайн, що дозволяє студентам брати участь у заході з будь-якої точки світу. Він також надає можливість студентам побудувати міжнародні зв'язки та знайомства зі студентами з інших країн.
Долучення до розмовного клубу є важливим кроком для студентів, які бажають покращити свої знання англійської мови та стати більш впевненими в спілкуванні.