21 лютого 2023

TESOL-Ukraine як професійна асоціація викладачів та вчителів англійської мови плідно співпрацює зі своєю американською партнеркою – асоціацією TESOL Hawai’i. Черговим свідченням цього стала публікація статті Людмили Гнаповської, доцентки кафедри іноземних мов, та Марини Цегельської, Віце-президента TESOL-Ukraine, у лютневому випуску журналу The Wordофіційного бюлетеня асоціації TESOL Hawai’i, який регулярно публікує цінні матеріали для навчання англійської мови як іноземної (рецензії книжок, звіти та новини від іноземних партнерів, педагогічні ідеї для застосування у класі та у позакласній роботі, для онлайн та змішаного навчання, для поєднання теорії та практики викладання англійської мови тощо).

Статтю ‘CLIL at Work”, or how Ukrainian TESOLers Explored Romanticism of Multilingual Education in Germany’, присвячену проблемам впровадження методології інтегрованого навчання мови через контент (CLIL = Content & Language Integrated Learning), можна прочитати у журналі The Word (February 2023, Volume 32, Issue 2) (С. 27-33)