21 лютого 2023

Розпочався новий курс з академічної мобільності з Доктором Стюартом Керроллом, доктором філософії в галузі викладання та навчальних програм, доцентом кафедри початкової та дошкільної освіти коледжу Нью-Джерсі, Юінг та викладачами кафедри іноземних мов та германської філології. Заняття з використання наочних засобів для активного розвитку репродуктивних навичок в балансі з яскравою та значущою перцепцією було рефлексією на вчення Джона Фанселоу, провідного педагога сучасності.
Викладачі були активно залучені до обговорення, виконання творчих завдань таі дискусії, мали чудову можливість прокачати навички мовлення і письма, поспілкуватися і насолодитися теплою атмосферою професійного досвіду та гумору.