11 лютого 2023

Вже декілька років поспіль 11 лютого в усьому світі відзначається чудове свято – Міжнародний день жінок і дівчаток у науці. Свято запроваджено резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН від 22 грудня 2015 року для досягнення повного та рівного доступу жінок до науки, а також забезпечення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок.
Кафедра іноземних мов цінує той вклад, який роблять науковиці у розвиток вітчизняної та міжнародної науки. Щиро вітаємо всіх представниць наукової спільноти з Міжнародним днем жінок і дівчат в науці.
Шановні науковиці, бажаємо вам нових творчих звершень, натхнення, інноваційних ідей та успіхів у їх реалізації, плідних результатів та нестримної енергії!