17 грудня 2022

18 листопада 2022 року відбувся заключний семінар для викладачів кафедри іноземних мов та германської філології в межах міжнародного академічного обміну. На викладачів чекала корисна і практична онлайн-зустріч зі Стюартом Керолом, професором коледжу Нью Джерсі. Др. Керол поділився цікавими ідеями щодо навчання англійської мови за допомогою сторітеллінгу – одного із методів підготовки майбутніх вчителів. Сторітеллінг – це ефективний метод вивчення мови за допомогою невеликих оповідань на різні теми. Др. Керол показав на практиці як оповідання можуть мотивувати та розважати, створювати глибокий інтерес і бажання продовжувати навчання, викликати спільну реакцію та тренувати уяву. Викладачі із задоволенням дивилися мультик та доповнювали речення, проглядали ролік 1944 року та розповідали цікавинки із власного досвіду, дізнавалися історію виникнення різних слів тощо.
Висловлюємо вдячність Др. Керолу за цікаві заняття та корисні практичні поради!