13 листопада 2022

12 листопада 2022 року відбувся черговий семінар від Стюарта Керролла для викладачів кафедри іноземних мов та германської філології. Др. Керролл поділився цікавими ідеями щодо застосування різних форм та методів роботи в онлайн-середовищі. Навчальна онлайн-спільнота включає чотири виміри: дух групи (дружба, встановлення певних зв’язків між студентами тощо), довіру між учасниками групи, взаємодію між студентами та спільні очікування.
Др. Керролл показав на практиці приклад встановлення довірливих стосунків у групі, надавши персональну інформацію про себе, а саме розповів про українське походження власного прізвища, показав фото внучатих племінників тощо. Незважаючи на відключення світла та проблеми із інтернет зв’язком, викладачі із задоволенням провели час та отримали практичний досвід використання новітніх технологій форм і методів викладання англійської мови.
Наступний семінар відбудеться 26 листопада 2022 року.