16 лютого 2022

Доцент кафедри Ірина Ляшенко виступила на конференції з оцінювання мовленнєвих навичок LAL EVO22, якій передував двомісячний курс навчання з оцінювання за підтримки IATEFL TeaSIG, EALTA Classroom Based Assessment SIG & EnA. Курс охоплював такі теми як принципи і інструменти якісного оцінювання, оцінювання читання і слухання, оцінювання продуктивних навичок говоріння та письма, дизайн оцінювальних тестів. Курс був цікавий для міжнародних фахівців та охопив більше 300 учасників з різних країн. Ірина представила результати свого навчання у вигляді специфікації для оцінювання навичок говоріння.
Представлене професійне співробітництво з міжнародними асоціаціями без сумніву збагачує якість викладання.