11 грудня 2021

10 грудня 2021р. відбулося розширене засідання наймолодшого студентського наукового об’єднання “In the world of languages”, яке започаткувало свою діяльність лише у вересні цього року. Керує гуртком доцент кафедри іноземних мов Дядечко А.М.
Засідання стало своєрідним підведенням підсумків роботи в осінньому семестрі. Оскільки члени гуртка не є фаховими лінгвістами, тематика їх доповідей стосувалася виключно практичного застосування англійської мови у нашому глобальному комунікативному сьогоденні з точки зору споживача. Вже місяць тому студенти визначилися з тематикою власних презентацій, обравши їх з попередньо складеного колективного тематичного переліку ще на початку навчального року. Свої власні здобутки продемонстрували старші члени гуртка – студенти 4-го курсу та магістранти. Наймолодша частина об’єднання, яку складають першокурсники, поки ще виступала у ролі публіки.
Учасники засідання прослухали та обговорили наступні презентації:
1 “New words we have created because of coronavirus” (Сокрута Анастасія, гр.ІТ-81)
2 “Origin of names and surnames” (Калініченко Андрій, ЕПм-01)
3 “Student slang” (Козачок Юлія, КБ-81)
4 “Advertising slogans” (Тімченко Аліна, КБ-81)
5 “Interesting facts about Harry Porter” (Долгов-Гордійчук Сергій, гр.ЕПм-01)
6 “Most popular Harry Porter quotes” (Алексенко Анастасія, гр.ІТ-81)
Наступне засідання гуртка відбудеться вже у 2022 році і буде присвячено вживанню найбільш поширених англійських ідіом.