03 грудня 2021

Методи і технології викладання іноземних мов у всьому світі стрімко змінюються, а викладачі навчальних закладів намагаються адаптуватись до нової реальності в умовах потенційно мало знайомого онлайн-середовища. Як використати переваги сучасних освітніх технологій заради кваліфікованої мовної освіти? Які підводні камені синхронного онлайн-навчання та шляхи їх подолання? Як заохочувати оволодіння мовою за допомогою афористичних цитат? Наскільки ефективним є 21-денний Vlog Challenge для вивчення мови? Як розвинути м'які навички студентів за допомогою Google інструментів ? Це лише деякі з широкого кола питань, висвітлених на симпозіумі "E-TOOL" (Teaching Online Opportunity Lab), який був проведений 1-2 грудня кафедрою іноземних мов СумДУ за підтримки освітнього трасту А.С. Хорнбі та Британської Ради в Україні.
Цей другий етап проєкту був не менш насиченим, яскравим та надихаючим, aніж перший. Вражаючі презентації, практично-спрямовані майстер-класи та дискусії, без сумніву, стануть підґрунтям для подальшого професійного розвитку учасників та гостей заходу. Важливим кроком у цьому напрямку є створення платформи не лише для української, а й для міжнародної спільноти викладачів англійської мови(EFL) задля зміцнення їхньої впевненості у використанні інструментів онлайн-викладання / навчання у різних контекстах, розвитку цифрової обізнаності та обміну позитивною практикою у цій сфері. Сподіваємось на подальшу співпрацю!