25 листопада 2021
  Учасники курсу з підвищення кваліфікації для викладачів іноземних мов «Шлях до успішної кар’єри» матимуть можливість відвідати вебінар, присвячений вивченню особливостей професійного зростання викладачів мови від професора Seyed Reza Beh-Afarin, викладача кафедри перекладу в Ісламському Азад університеті.
Професор Seyed Reza Beh-Afarin читає лекції з англійського перекладу та консультує магістрів та аспірантів. Сфери його наукових інтересів включають перекладознавство, освіту перекладачів, розробку матеріалів, багатомовність, літературний переклад та дослідження діаспори, якими він пристрасно займається протягом останніх 15 років. Крім того, професор Seyed Reza Beh-Afarin є дипломованим перекладачем судових органів, синхронним і послідовним перекладачем у Центрі близькосхідних стратегічних досліджень Державного департаменту Ірану, а також головним перекладачем і перекладачем Центрального банку Ірану.
Тож, не пропустіть – чекаємо на вас у середу 1 грудня!