25 листопада 2021

Як проводять вечори викладачі іноземних мов? Звичайно ж, у професійному спілкуванні і навчанні. Відбувся четвертий вебінар курсу підвищення кваліфікації викладачів іноземних мов від професора Аббасьяна з іранського Азад університету, присвяченого психолінгвістиці і її ролі у вивченні іноземної мови.
Вебінар розкрив таємниці процесу набування мовних навичок, функції мозку у формуванні мовленнєвих навичок, особливості пам’яті, підходів до застосування психолінгвістики у навчанні мові.
Наступний вебінар відбудеться у середу 1 грудня. На захід запрошено професора Seyed Reza Beh-Afarin, який розкриє певні аспекти підвищення кваліфікації викладачів.