24 листопада 2021

Де можна зустріти однодумців, які також цікавляться питаннями викладання іноземних мов? З ким можна поділитися своїми практичними наробками? Звичайно, це конференція! Доцент кафедри іноземних мов Ляшенко Ірина Володимирівна взяла участь у міжнародній науково-практичній онлайн конференції «Філологічні й педагогічні студії у вітчизняній та зарубіжній науці ХХІ сторіччя», яка відбулась 23 листопада 2021 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Окрім Ірини Ляшенко, яка виступила с презентацією «Диференційоване навчання у викладанні англійської мови за професійним спрямуванням», в складі доповідачів були провідні науковці університетів України, Посол Іспанії в Україні Javier Fuentes, Головний Офіцер Регіонального Офісу розвитку культури Посольства США в Україні Lottie Baker, викладач компанії Dinternal Education Kris Kirby.
Виступи пройшли у привітній атмосфері, зацікавлені учасники охоче спілкувались і ставили запитання.