19 листопада 2021

Ми подолали екватор нашого курсу. Третій вебінар «Освіта, заснована на оцінюванні» буквально вразив учасників. Захід було присвячено вивченню трьох парадигм оцінювання: психометрії, освітнього вимірювання та освітнього оцінювання. Доповідач, доктор Голам-Реза Аббасьян, поділився дуже цікавими ідеями та власними напрацюваннями, що беззаперечно виявились перлиною курсу. Особлива увага в презентації приділялась питанням оцінювання освіти, висвітленню диференційованих стратегій навчання та оцінювання, розкриттю справжньої природи студентоцентрованого підходу.
Всіх, хто цікавиться питаннями психолінгвістики, чекаємо на наступному вебінарі, який відбудеться у середу 24 листопада.