31 травня 2021

27-30 травня у м.Миколаєві відбувся Чемпіонат Украіни з бадмінтону серед ветеранів, який зібрав більше 100 учасників з різних областей України. Змагання проводилися при підтримці Федерації бадмінтону України та були кваліфікаційними до участі у Чемпіонаті світу серед ветеранів, який відбудеться у грудні в Іспанії. У турнірі традиційно взяли участь і представники Сумського державного університету: старший викладач кафедри іноземних мов Оксана Гладченко та старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Антоніна Сірик.
Викладачки СумДУ вибороли срібні медалі у парному жіночому розряді категорії «WD 50+» та успішно пройшли кваліфікацію на чемпіонат Європи.

Вітаємо наших викладачів та бажаємо нових досягнень та перемог!