21 травня 2021

Надзвичайно захоплюючим стало чергове онлайн засідання студентського наукового гуртка «Сomparative Analysis of Innovations» кафедри іноземних мов (під керівництвом Золотової С. Г. та Міхно С. В.).
Онлайн дискусія була присвячена темі “English as a Global language” і проходила в форматі «короткі повідомлення за результатами пошукової роботи студентів – запитання опонентів – обґрунтування відповіді пошукової групи». Обговорення точилося навколо питань: What is a global language? What makes a global language? Why do we need a global Language?
Учасники наукового заходу студенти-доповідачі Аліна Шелест, Едуард Брижко, Анастасія Сокрута, Артем Гребеник, Владислав Макошенець презентували цікаві матеріали з історії становлення мови як міжнародної і набуття нею статусу глобальної.
Опоненти – Діма Молчанов, Денис Глеба, Анастасія Комісар ставили питання, які потребували логічного і критичного мислення. Викладачі теж «влилися» в емоційну дискусію.
Гідні запитання, віртуозні відповіді, захоплююча полеміка англійською мовою!
Варто продовжувати!