05 квітня 2021

Наш давній партер компанія Dinternal започаткувала новий вид співробітництва, а саме спілкування українських студентів з носіями мови у формі он-лайн бесіди, адже таке спілкування – це можливість з перших хвилин зануритись у досліджувану культуру країни. 2 квітня 2021 року наші студенти, які вивчають англійську мову у якості дисципліни за вибором (викладач Дядечко А.М.), долучилися до обговорення теми “Living and Working in New York” з громадянкою США Eмі Батлер, представницею London School of English, у форматі question/answers session. Більше години студенти ставили питання та отримували відповіді як за заявленою тематикою, так і поза нею. Усі учасники заходу оцінили його позитивно.
Відомості про: Емі Батлер
Старший викладач
Країна: США
Кваліфікації: CELTA Grade A 2013, Delta Module 1, Delta Module 2, Delta Module 3
Більше 6 років викладання загальної англійської для дітей, підлітків і дорослих, підготовка до іспитів Cambridge. Працювала в Росії, Україні та  Грузії.