02 квітня 2021

Робота у дистанційному форматі не стає на заваді саморозвитку та самовдосконаленню викладачів кафедри іноземних мов. 23-25 березня ст. викладач кафедри, канд. філос. наук Ніна Мальована взяла участь у роботі щорічної науково-практичної конференції «Сambridge Days Ukraine 2021». Упродовж трьох днів наша викладачка відвідувала вебінари, на яких фахівці компанії «Лінгвіст» та науковці з різних куточків світу обговорювали головні технології, рекомендовані експертами Кембриджського університету, для використання під час навчання англійської мови; проблеми формування позитивної мотивації студентів до навчання та способи залучення молодіжної аудиторії до конструктивного діалогу під час навчальних занять.
За участь у вебінарах отримано сертифікат.