Викладач кафедри іноземних мов Світлана Міхно пройшла другий етап тренінгів у рамках Літньої школи педагогічної майстерності від Британської Ради в Україні в межах проекту «Англійська мова для університетів», який проходив 1-6 липня у м. Ірпінь (Київська область).

Під час роботи у Літній школі педагогічної майстерності вивчалися особливості викладання мови для студентів немовних спеціальностей, проводився обмін досвідом з іншими колегами, обговорювалися важливі питання планування і розробки курсів англійської мови з урахуванням спеціальності студентів. Другий етап тренінгів було присвячено сучасним підходам до розвитку навичок говоріння, читання, розуміння на слух та письма, використанню електронних засобів навчання, плануванню занять і аналізу планів під керівництвом професійних тренерів Британської Ради .

Курс підвищення кваліфікації CIVELT 2: Language of ESP  тривалістю 36 годин з методики викладання англійської мови для спеціальних цілей передбачає обовязкове поширення знань серед інших викладачів нашого університету.

При використанні матеріалів з сайту кафедри іноземних мов посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.