20 лютого 2017

Любов до музики та гітара об’єднали дві нації і культури: американську та українську. 16 лютого англійський розмовний клуб кафедри іноземних мов з носієм мови Бенджаміном Джеффрі Стьюартом перетворився на творчий вечір під гітару. Учасники клубу збагатили свій словниковий запас англійської, а емоційне наповнення зустрічі зробило оволодіння мовою легким і приємним. Бенджамін разом зі студентами співав як українські, так і американські відомі композиції. Дехто у цей день вперше взяв гітару до рук, дехто поділився досвідом, якій накопичував роками. Наступний творчий клуб планується присвятити блюзу, батьківщиною якого є США. Музика стала мовою міжкультурної комунікації, а різножанрові уподобання вдохновили музикантів на подальші репетиції та зустрічі.