Члени студентської лінгвістичної науково-проблемної лабораторії ЛНМЦ кафедри іноземних мов СумДУ визначили трьох переможців у конкурсі постерів, який проходив у рамках ювілейної X всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та викладачів “With Foreign Languages to Mutual Understanding, Better Technologies and Ecologically Safer Environment” (з іноземними мовами до взаєморозуміння, кращих технологій та екологічно безпечного навколишнього середовища).

Переможцями стали: 1-е місце – Арнаутов Олексій, група ПМ-51, 2-е місце – Жемаєва Христина, група ІТ-32, 3-е місце – Кучменко Денис, група ЕЛ- 51.