22 лютого 2016

На кафедрі іноземних мов відбулася презентація нових надходжень компанії «Лінгвіст» – офіційного дистриб’ютора іноземної літератури в Україні. Викладачі ознайомилися з найсучаснішими матеріалами для вивчення іноземних мов від всесвітньо відомих видавництв. Особливо зацікавили нові надходження від Cambridge University Press, National Geographic Learning, новий курс для дошкільнят від знаменитого Герберта Пухти (Herbert Puchta), в основі якого лежить методика надзвичайно популярного курсу для молодшої школи – SUPER MINDS та інше.

Лінгвістичний науково-методичний центр оновлює навчально-методичну базу новими підручниками британських, німецьких та французьких видавництв для викладання курсів з іноземних мов.