IELTS course, Business English, Speaking course

IELTS COURSE, BUSINESS ENGLISH, SPEAKING COURSE
Кафедра іноземних мов СумДУ пропонує студентам, співробітникам та викладачам наступні курси: підготовка до IELTS та бізнес англійська, а також розмовний курс.
Робота в групах з однаковим початковим рівнем (від Elementary до Advanced) та цілями оволодіння мовоюза програмами кембриджських та оксфордських підручників (використання мультимедійних курсів), а також гнучкість напрямків викладання за системою студент-орієнтованого підходу, дозволять підвищити рівень володіння англійською мовою за бажаний період навчання.

КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ENGLISH FOR TRAVELLING»  НА ЧЕРВЕНЬ 2016 РОКУ.
Лінгвістичний Навчально-методичний центр кафедри іноземних мов СумДУ запрошує Вас на додатковий курс англійської мови «English for Travelling»  на червень 2016 року.
Мета курсу - розвинути навички іншомовного спілкування. Після вивчення курсу всі, хто навчався зможуть впевненіше орієнтуватися в іншомовному середовищі та під час подорожей вміти висловити свої думки та зрозуміти інших в літаку, автобусі, готелі, кафе/ресторані, під час обміну валют, в таксі та магазині.
Заняття починаються 01.06.16 (середа) з 17.00 до 18.20, кожного понеділка, середи, п’ятниці, ауд. Г1208, СумДУ. Оплата курсу - до початку занять. Курс містить 16 занять (32 академічні години), кількість слухачів у групі – 10-12.
Запис на курси за тел.. 0542687787 або особисто в аудиторіях 1202, 1211 або через email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .  Для запису необхідно зазначити свої контактні дані та, бажано, рівень володіння англійською мовою.

КУРСИ НА ЗАМОВЛЕННЯ
Розпочинаємо набір всіх бажаючих на курси іноземних мов (англійська, німецька, французька) при Лінгвістичному центрі кафедри іноземних мов, а саме:
- курси з повсякденного усного спілкування різного рівня складності
- поглиблене вивчення граматики різного рівня
- оволодіння професійною лексикою
- курси для аспірантів з оволодіння навичками академічної англійської
- курси для закордонних подорожей
- підготовка до захисту дипломів англійською мовою
- підготовка до вступного іспиту до магістратури
- підготовка до тестування IELTS