Кафедра іноземних мов запрошує усіх бажаючих на навчання
Навчання на кафедрі іноземних мов - це завжди позитивні емоції
Студенти кафедри іноземних мов Сумського державного університету

Speaking Сourse

Кафедра іноземних мов СумДУ пропонує студентам, співробітникам та викладачам наступні курси: бізнес англійська, а також розмовний курс.
Робота в групах з однаковим початковим рівнем (від Elementary до Advanced) та цілями оволодіння мовоюза програмами кембриджських та оксфордських підручників (використання мультимедійних курсів), а також гнучкість напрямків викладання за системою студент-орієнтованого підходу, дозволять підвищити рівень володіння англійською мовою за бажаний період навчання.

КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «ENGLISH FOR TRAVELLING»
Лінгвістичний Навчально-методичний центр кафедри іноземних мов СумДУ запрошує Вас на додатковий курс англійської мови «English for Travelling».
Мета курсу - розвинути навички іншомовного спілкування. Після вивчення курсу всі, хто навчався зможуть впевненіше орієнтуватися в іншомовному середовищі та під час подорожей вміти висловити свої думки та зрозуміти інших в літаку, автобусі, готелі, кафе/ресторані, під час обміну валют, в таксі та магазині.
Запис на курси за тел. 0542687787 або особисто в аудиторіях 1202, 1211 або через email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..  Для запису необхідно зазначити свої контактні дані та, бажано, рівень володіння англійською мовою.


КУРСИ НА ЗАМОВЛЕННЯ
Розпочинаємо набір всіх бажаючих на курси іноземних мов (англійська, німецька, французька) при Лінгвістичному центрі кафедри іноземних мов, а саме:
- курси з повсякденного усного спілкування різного рівня складності
- поглиблене вивчення граматики різного рівня
- оволодіння професійною лексикою
- курси для аспірантів з оволодіння навичками академічної англійської
- курси для закордонних подорожей
- підготовка до захисту дипломів англійською мовою
- підготовка до вступного іспиту до магістратури
- підготовка до тестів міжнародного зразка

При використанні матеріалів з сайту кафедри іноземних мов посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.