Старший викладач кафедри іноземих мов, кандидат філологічних наук Ніна Мальована пройшла підвищення кваліфікації в центрі освіти для дорослих VHS DVV International в місті Фрідріхсгафен (земля Баден-Вюртемберг, Німеччина) з 1.05 по 7.06 2019 року. 

У 2019 р. ст.викладач Гладченко О.Р.  отримала  індивідуальний грант TEFL (Teaching English as a Foreign Language) Корпусу Миру США,  01.08.2019 – 25.10.2019.

Кафедра іноземних мов має певні здобутки в галузі міжнародної діяльності та забезпечення академічної мобільності. Продовжується співробітництво з Ліонським університетом, Франція, ст. викл. Алексахіна Т.О. взяла участь у Мультикультурному Міжнародному Тренінгу для учасників освітнього процесу, що здобувають ступінь доктора філософії у рамках Програми Ліонського Университету (Lion 2).

У 2018 р. ст.викладач Козаченко Ю.В.  отримала  індивідуальний грант «Organization of Didactic Process, Educational Programs, Innovativa Technologies and Scientific Work in Wyzsza Szkola Biznesu – National Louisa University», 11-19 June, 2018, Poland.

У 2018 р. ст.викладач Гладченко О.Р.  отримала  індивідуальний грант TEFL (Teaching English as a Foreign Language) Корпусу Миру США, м.Житомир, м.Ірпінь, 01.08.2018 – 25.10.2018.

Програма міжнародної мобільності (підвищення кваліфікації) Алексахіна Т.О., Усенко Н.М., Курочкіна В.С. (Університет Люм`єр Ліон 2 Франція).

Загальноуніверситетський грант "Міжкультурний діалог"  Литвиненко Г.І., Золотова С.Г., Курочкіна В.С. Міхно С.В. (Британська Рада)

Загальноуніверситетський грант Студентський лідерський офіс Литвиненко Г.І., Золотова С.Г., Козаченко Ю.С., Міхно С.В. (Польща)

Індивідуальний грант за фінансуванням міжнародних та іноземних організацій "Літні мовні інтенсивні курси" Зайцева І.О. Гете інститут (Німеччина) 

Викладач кафедри Чуйко О.А. отримала грант від DAAD, Німеччина, на стажування  та підвищення кваліфікації з 30.04.2016 р. по 15.05.2016 р.

Викладач Алексахіна Т.О. отримала освітній грант «Erasmus + staff teaching mobility» на стажування  та викладацьку роботу  у Франції, університет Люмьєр (Ліон 2).

Ст. викладач Гладченко О.Р. пройшла  стажування  в Державному  університеті  медицини  та фармакології в Молдові з 29.06 по 05.07.2016р.

У 2016 р. кафедрою подавалась заявка на участь у грантовій програмі ERASMUS + у розділі «Стратегічне партнерство у сфері освіти , професійної підготовки та молоді»  за темою «Developing spirituality, citizenship and multicultural literacy through learning foreign languages» . Але заявку не було розглянуто з провини представника Євросоюзу.

Як результат перемовин з Корпусом Миру США з 01.12.2016 р. на кафедрі працює волонтер цієї організації. Він проводить навчальну роботу на І та на ІІ курсах у відповідності до навчальних планів, а також  веде 2 тематичних дискусійних  гуртка.

При використанні матеріалів з сайту кафедри іноземних мов посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.