17 квітня 2024

Наукові дослідження студентів ІФСК пройшли конкурсний відбір для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу "Здоров'я дитини - здоров'я нації"! Щиро вітаємо:
- Студентку групи СА-21, спеціальності "Англійська мова та література" - Вікторію Андрієвську,, шифр  роботи "Здорова дитина", науковий керівник: кандидат філософських наук, доцент Ніна Мальована;

- Студентку групи ПЛ-31, спеціальності "Психологія" - Олександру Ашихмін, шифр роботи "Весна", науковий керівник: старший викладач, кандидат педагогічних наук Юлія Козаченко;

- Студентку групи СА-21, спеціальності "Англійська мова та література" факультету ІФСК - Валерію Будко, шифр роботи "Здоров'язбережувальні технології", науковий керівник: викладач Лілія Молгамова.

Ці роботи є яскравим прикладом високого рівня наукових досліджень, що проводяться студентами під керівництвом викладачів кафедри іноземних мов та лінгводидактики. Бажаємо успіхів у подальших наукових та професійних зусиллях!