Захисти англійською мовою. 18.12.2023 р. відбувся захист магістерської роботи англійською мовою магістра групи ІН.м-22 Лавренко Анни “Information Technology for Ensuring Confidentiality and Data Security in Digital Images”. Консультант з англійської мови старша викладачка кафедри іноземних мов та лінгводидактики Оксана Гладченко.

Студентка факультету ІФСК Зеленська В., гр. ПЛ-91, захистила бакалаврську роботу «Coping strategies peculiarities of students with different levels of adaptability to learning during martial law» 22 червня 2023 р. Консультант з англійської мови старша викладачка кафедри іноземних мов та лінгводидактики Тетяна Плохута.

У травні 2023 року відбулися захисти кваліфікаційних робіт магістрів Козіна Іллі та Лизогуба Іллі - кафедра електроніки, загальної та прикладної фізики. Консультант з англійської мови старша викладачка кафедри іноземних мов та лінгводидактики Ніна Мальована.

Захист магістерської роботи англійською мовою магістра групи Есм-11 Ротенберга Ігоря «System for Integrated Monitoring of the Building Microclimate Based on the ESP8266 Microcontroller». Консультант з англійської мови старша викладачка кафедри іноземних мов та лінгводидактики Ніна Мальована.

Дипломні роботи англійською мовою 2022/23 н.р.

Дата захисту

Студент,

група, факультет

тема

Консультант з англ. мови

20 грудня 2022 р.

магістр факультету ЕЛіТ Лісніченко М., гр. ЕТ.м-11

Тема магістерської роботи «Equipment Reconstruction of High-Voltage Distributive Substation 110/6 kV «Chehivska»

кандилат пед. наук.

Плохута Т.М.

22 червня 2023 р.

студентка факультету ІФСК Зеленська В., гр. ПЛ-91

Тема бакалаврської роботи «Coping strategies peculiarities of students with different levels of adaptability to learning during martial law»

кандилат пед. наук.

Плохута Т.М.

21 грудня 2022 р

магістр групи ЕС.м-11 факультету ЕЛіТ Ротенберг Ігор

Тема магістерської роботи «System for Integrated Monitoring of the Building Microclimate Based on the ESP8266 Microcontroller»

к. філософ. наук.

30 травня 2023 р.

магістр групи Епм-11н. факультету ЕЛіТ Козін Ілля

Тема магістерської роботи «Magnetic and Thermal Propertiesof Metal -OrganicFunctional Materials»

Мальована Н.В.

30 травня 2023 р.

магістр групи Епм-11н. факультету ЕЛіТ Лизогуб Ілля

Тема магістерської роботи    "Analysis of the Impact of External Factors on the Parameters of Fiber Optic Communication Systems"

19 червня 2023 р.

студентка факультету ЕЛІТ Винник К., гр. ІН-93

Тема бакалаврської роботи

«Інваріантна до рівня освітлення інформаційна система розпізнавання фрагментів зображень»

Проф. Таценко Н.В.

21 червня 2023 р.

Студент факультету ЕЛіТ Назаренко Д., гр. ЕП-91

Тема бакалаврської роботи «Radio-frequency and Electro-optical Ion Traps in Mass Spectrometric Measurements and Quantum Computing»

Мальована Н. В.

Улітку 2022 року під керівництвом викладачів: Дядечко А. М., Плохути Т. М., Мальованої Н. В., Міхно С. В., Золотової С. Г. було захищено англійською мовою 9 випускових робіт рівня «Бакалавр». У грудні 2022 року відбулося 2 захисти англійською мовою випускових робіт рівня «Магістр» під керівництвом Плохути Т. М. та Мальованої Н. В.

ПІБ студента/ки

Група

Назва дипломного проекту укр. та англ.м.

Консультант з англ.мови

1.

Козачок Юлія Олександрівна

КБ-81

Любчак Володимир Олександрович, доцент, завідувач кафедри кібербезпеки

«Порівняльний аналіз брандмауерів та рекомендації щодо їх застосування в інформаційних системах закладів освіти»

«Comparative analysis of firewalls and recommendations for their use in information systems of educational institutions»

Плохута Тетяна Миколаївна, старший викладач кафедри іноземних мов, кандидат педагогічних наук, заступник

2.

Боженко Владислав Сергійович

ІН-81

Шелехов Ігор Володимирович кандидат техн. наук, доцент кафедри комп'ютерних наук

«Інформаційне та програмне забезпечення системи для аналізу продуктивності співробітників ІТ -компаній»

Міхно С.В., кандидат пед. наук, старший викладач кафедри іноземних  мов СумДУ

3.

Самсоненко Павло Євгенович

ІН-82

«Інформаційна система емерджентного конфігурування розумного офісу.»

«Emergent Configuration System of Smart Office»

Мальована Н.В., к.ф.н., старший викладач кафедри іноземних  мов СумДУ

4.

Соколов Олександр Сергійович

СУм -01

«Resource-saving control of operating modes of the water-heating boilers with two-chamber

heating.»

Золотова С. Г., старший викладач кафедри іноземних  мов СумДУ

5.

Кудрик Олександра

Павленко Володимир Петрович, ст.викладач

кафедри психології, політології та соціальних комунікацій

«Рівень прокрастинації та відповідальності в сіблінгів юнацького віку з різним порядком народження.»

«Levels of procrastination and responsibility among siblings of different birth order.»

6.

Конончук Лілія

ПЛ-81

Теслик Наталія Миколаївна, канд.психолог. наук, ст.викладач кафедри психології, політології та соціальних комунікацій

«Особливості толерантності студентів із різним рівнем самооцінки.»

«Peculiarities of tolerance of students with a different level of self-esteem.»

7.

Карч Марія

ПЛ-81

Іванова Т.В.,кандидат психологічних наук, доценти кафедра психології, політології та соціальних комунікацій

«Особливості емоційної сфери осіб із різною гендерною ідентичністю у ситуації карантинних обмежень»

Міхно С.В., кандидат пед. наук, старший викладач кафедри іноземних  мов СумДУ

8.

Малус Софія

ПЛ-81

Коляда Наталія Вікторівна, кандидат психол.наук, кафедра психології, політології та соціальних комунікацій

Особливості прояву прокрастинації у студентів з різними видами копінг-поведінки.

Features of procrastination of students with different types of coping-strategies.

9.

Громико Дарина

ПЛ-81

Схильність до віктімної поведінки студентів з різними типами

соціальної та особистісної ідентичності.

The propensity for victim behaviour of students with different types of social and personal identity.