27 квітня 2024

26 квітня 2024 року на кафедрі іноземних мов та лінгводидактики відбулася XVIII щорічна всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та викладачів “To Make the World Smarter and Safer”. Ця подія стала певним завершальним етапом вивчення англійської мови.
У конференції взяли участь понад 70 студентів та аспірантів з України, Зімбабве та Китаю. Особливу роль у підготовці та проведенні заходу відіграли студентські наукові об'єднання кафедри.
Учасники конференції продемонстрували високий рівень мовної компетенції, вміння ефективно презентувати результати власних досліджень у своїй професійній галузі. В їхніх виступах були розглянуті питання ролі іноземної мови в сучасних умовах, досягнень у сфері високих технологій, фінансово-економічних змін сьогодення та збереження здорового екологічного середовища для майбутніх поколінь. Особливу увагу приділено секції аспірантських досліджень у професійній сфері.

Висловлюємо щиру подяку організаторам та учасникам конференції!